EN |
    ورود
   10:52:13 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 24
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مراسم تودیع و معارفه دو تن از مدیران دانشگاه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان نقوی و مدیر امور آزمایشگاههای دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین روز پنج شنبه مورخ 27/7/91 در سالن شهداء ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک ایام ماه ذیحجه، از زحمات چندین ساله ی دکتر حسین غنی در زمان تصدی سرپرستی بیمارستان نقوی و دکتر حسن احترام در زمان تصدی مدیریت امور آزمایشگاههای دانشگاه تقدیر و تشکر کرد و برای مسئولین جدید این حوزه ها در راستای خدمت خالصانه آرزوی موفقیت کرد.

دکتر اعرابی با اشاره به اینکه مسئولیت امانتی است که به افراد سپرده می شود، اظهار داشت: امیدوارم خداوند توفیق رساندن این امانت به سرمنزل مقصود را به ما بدهد.

وی با بیان اینکه باید با ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت در جامعه، رضایت خاطر مردم را فراهم کرد، خواستار استفاده از تمام توان و ظرفیت بیمارستان نقوی و نظارت دقیق و مستمر بر امور آزمایشگاهها از سوی واحد زیریط شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: هنر مدیریت آن است که با استفاده از منابع و امکانات موجود هرچند محدود به ارائه خدمات مطلوب در راستای دست یابی به اهداف سازمان بپردازد.

وی همچنین برای دکتر محمد حاجی جعفری جهت سرپرستی بیمارستان نقوی و دکتر محمد علی دولتی در مدیریت امور آزمایشگاههای دانشگاه آرزوی موفقیت روزافزون کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در این مراسم پیش از سخنان رئیس دانشگاه ضمن تبریک دهه اول ذیحجه، از مسئولین جدید خواست وظایف خود را به نحو احسن در راستای رضایت مندی مردم انجام دهند و گفت: این رضایت موجب کسب رضای خداوند متعال است.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاه فضل مسئولیت را فرصتی برای موفقیت در امتحان و آزمایش الهی دانست و افزود: آنچه مهم است انجام درست وظایف در زمان مسئولیت است.

شایان ذکر است در ادامه این مراسم هر یک از مدیران مذکور، سخنانی را ایراد کردند و سپس احکام صادره برای هر یک از آنها قرائت شد.

اهدای لوح تقدیر و هدیه از سوی رئیس و معاون درمان دانشگاه و هدایایی از سوی کارکنان واحدهای مذکور از دیگر برنامه های این مراسم بود.

ساعت : 14:28 -  روز  : پنج شنبه  - 27 /  7 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :761

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: