EN |
    ورود
   6:50:21 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 23
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

گردهمایی شورای روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد

پنجمین گردهمایی شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاههای علوم پزشکی منطقه 2 کشور با حضور رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی اراک، مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاههای عضو در اراک برگزار شد.

به گزارش وب دا، قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در این همایش گفت: روابط عمومی دانشگاههای علوم پزشکی می توانند با برنامه ریزی مدون و تعیین سرفصل های مشخص و هماهنگی با سایر دستگاههای نظارتی و اجرایی با توجه به امکانات موجود در جهت تحقق و ارتقای سلامت جامعه بیشترین اثر دهی را داشته باشند.

دکتر مجید رمضانی افزود: روابط عمومی دانشگاههای علوم پزشکی می توانند با اطلاع رسانی مناسب و به روز با توجه به شرایط جنگ اقتصادی کشور در حال حاضر، و همچنین رونمایی از دارو های جدید و ساخت تجهیزات پزشکی در جهت اطمینان بخشی و تحکیم نقاط مثبت و پیشگیرانه در جهت نفوذ و مقابله با تنش ایجاد شده از سوی دشمن بسیار موثر باشند.

شایان ذکر است بررسی چگونگی اجرای برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در دانشگاههای علوم پزشکی و عملکرد روابط عمومی این دانشگاهها در این راستا، نقش روابط عمومی در پیشگیری از بروز مشکلات و اطلاع رسانی مناسب و به موقع در جامعه، نقش آنان در اقتصاد مقاومتی، برگزاری کارگاه آشنایی و ارتباط با رسانه ها و بررسی جایگاه روابط عمومی های دانشگاه های علوم پزشکی کشور از جمله برنامه های این همایش بود.

لازم به ذکر است این همایش، با حضور 25 تن از مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دانشگاههای علوم پزشکی منطقه دو کشور شامل دانشگاه اراک، اصفهان، توان بخشی و بهزیستی، قم، شهرکرد و کاشان روز یکشنبه مورخ 30/7/91 به همت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.

ساعت : 10:50 -  روز  : دو شنبه  - 1 /  8 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :629

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: