EN |
    ورود
   3:53:18 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 24
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

برپایی نمایشگاه ربع قرن فعالیت دانشگاه نماد همدلی کارکنان بود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در مراسم اختتامیه نمایشگاه ربع قرن فعالیت دانشگاه گفت: برپایی نمایشگاه نماد بارز همدلی و همکاری کارکنان دانشگاه بود.

دکتر اعرابی اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه به نمایش گذاشتن و ارائه دستاوردهای دانشگاه به آحاد مردم از زمان تاسیس تاکنون بود.

وی، فعالیت مخلصانه و دلسوزانه کارکنان هر سازمان را رمز موفقیت آن عنوان کرد.

دکتر اعرابی با اشاره به انعکاس مطلوب اخبار این نمایشگاه در رسانه ها علی رغم کمبود منابع و اعتبارات، گفت: این موضوع نشان داد در هر عرصه ای که با اخلاص و همدلی فعالیت شود نتیجه بهتر خواهد بود.

وی از همکاران خواست در برنامه های آینده با همین همدلی و دلسوزی فعالیت داشته باشند تا با همکاری و مشارکت یکدیگر به اعتلای هرچه بیشتر دانشگاه دست یابیم.

وی با اشاره به مشکلات و محدودیت های برپایی نمایشگاه اظهار داشت: با این وجود ابتکارات جدیدی در نمایشگاه به چشم می خورد که قابل تقدیر است.

وی ضمن اشاره به فعالیت نمادین دانشگاههای خارج از کشور در راستای معرفی فعالیت های خود افزود: با استفاده از تجربیات برگزاری نمایشگاه باید برای فعالیت های آتی بهتر برنامه ریزی کنیم.

وی در تهیه گزارشی از نقاط ضعف و قوت برپایی این نمایشگاه به منظور بهره مندی از تجربیات در آینده تاکید کرد.

وی از همکاران تقاضا کرد با درک شرایط فعلی اقتصادی کشور نسبت به صرف هزینه و استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود اقدام نمایند.

دکتر اعرابی ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای همه همکاران فعال در این نمایشگاه خواستار مشارکت آن ها در برنامه های آتی دانشگاه شد.

شایان ذکر است در این مراسم هر یک از مسئولین غرفه ها به بیان نقاط نظر و مشکلات خود در طول برگزاری نمایشگاه پرداختند.

گفتنی است نمایشگاه بیست و پنچ سال فعالیت دانشگاه علوم پزشکی کاشان از هفتم تا هیجده ام آبان ماه سال جاری در محل بیمارستان 'نقوی' برپا بود.

 

ساعت : 14:11 -  روز  : پنج شنبه  - 18 /  8 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :795

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: