EN |
    ورود
   9:52:53 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 06
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

دبیر نخستین جشنواره خدمات الکترونیکی سلامت اعلام کرد:

معرفی خدمات الکترونیکی سلامت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشوردر شش محور

کار رصد و جمع آوری سامانه های خدمات الکترونیکی در بخش دانشگاهی جهت معرفی در کتاب خدمات الکترونیک سلامت به پایان رسید و هم اکنون کار در بخش های ستادی و بیمارستانی و مراکز بهداشتی ادامه دارد.

به گزارش وب دا ، دبیر نخستین جشنواره خدمات الکترونیکی سلامت با بیان این مطلب افزود: یکی از بخش‌هایی که رصد عملیاتی آن براساس شش محور اصلی جشنواره، به اتمام رسیده، دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور است؛ که در حال حاضر خدمات الکترونیکی گسترده ای را به مخاطبان خود اعم از : اعضا هیات علمی دانشگاه ها ،دانشجویان علوم پزشکی و پیراپزشکی ،کارکنان و کارشناسان مجموعه های اداری و عموم مردم در استان های مختلف ارائه می کنند.

دکتر حسین ریاضی در خصوص معرفی عناوین این خدمات به منظور اطلاع رسانی وسیع افزود: در این سامانه ها خدماتی از جمله: انواع ثبت نام  الکترونیکی، اطلاعات پژوهشی، مدیریت تحقیقات علمی، انواع سیستم های آنلاین ارزشیابی، پرتال ها و پایگاه های اطلاع رسانی و آموزش های مرتبط در اختیار کاربران متقاضی قرار دارد.

وی ضمن اشاره به رونمایی از نخستین کتاب معرفی خدمات الکترونیکی در حوزه سلامت در روز برگزاری جشنواره الکترونیکی گفت: این کتاب در حوزه فناوری اطلاعات در حوزه سلامت است که پس از چاپ در روز دوم بهمن ماه سال جاری توسط  وزیر بهداشت رونمائی خواهد شد.

دبیر جشنواره خدمات الکترونیکی سلامت افزود: پس از بررسی تمامی سایت های زیر مجموعه حوزه معاونت های وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی،دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور،بیمه ها، بیمارستان ها،سازمان های سلامت محور  و مراکز علمی و تحقیقاتی معرفی و شرح خدمات ارائه شده در سایت های مذکور را به منظورآشنایی کامل مخاطبان با این خدمات و بهره برداری مورد انتظار از این اطلاعات در کتاب مذکور جمع آوری می شود.

ساعت : 13:52 -  روز  : یکشنبه  - 28 /  8 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1022

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: