EN |
    ورود
   1:10:27 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1401 / 04 / 12
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

نشست شورای استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان

 

 

نشست شورای استانی مسئولین، معاونین و مدیران اجرایی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در پژوهشکده اسانسهای طبیعی دانشگاه کاشان واقع در شهر قمصر برگزار شد.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضوردر مراسم آغازین این نشست، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، در خصوص وضعیت درمان کشور بیاناتی را ایراد کرد.

 

دکتر کورش ساکی در زمینه نقش تاثیر گذار دفاتر نهاد در ماموریت های درمانی و فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی، سخنان مبسوطی را بیان داشت.

 

حجت الاسلام عباس ابن علی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این نشست ضمن عرض خوش آمدگویی به میهمانان، در خصوص حضور موثر و مفید دکتر ساکی، در منطقه کاشان بیاناتی را اظهار داشت. 

 

در ادامه، حجت‌الاسلام مرتضی خوشنویس‌زاده رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اصفهان به بیان دستور کار این نشست پرداخت.

 

گفتنی است نشست شورای استانی مسئولین، معاونین و مدیران اجرایی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان به منظور هماهنگی برنامه های اجرایی این دفاتر به صورت فصلی تشکیل می شود.

 

 

 

ساعت : 14:21 -  روز  : یکشنبه  - 1 /  3 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :26

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: