EN |
    ورود
   1:00:17 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1401 / 04 / 12
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

سلسه نشست های سرپرست دانشگاه با خیرین سلامت

سلسه نشست های سرپرست دانشگاه به همراه رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت با خیرین سلامت  در روز یکشنبه یکم خردادماه در دفتر ریاست برگزار شد.

 

به گزارش وب دا، دکتر کورش ساکی سرپرست دانشگاه در این دیدار، ضمن تقدیر از زحمات خیرین در حوزه بهداشت و درمان، وجود خیرین سلامت را از افتخارات این منطقه برشمرد و گفت: اقدامات نیکوکارانه و خیر در حوزه سلامت این منطقه باید طبق اولویت ها و نیازهای دانشگاه علوم پزشکی صورت گیرد.

 

دکتر علیرضا مفرح رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت نیز در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه، از جمع بندی و اولویت بندی نیازهای تجهیزاتی و عمرانی دانشگاه جهت ارائه به خیرین محترم به منظور جلب مشارکت آنها خبر داد.

 

شایان ذکر است: در این جلسات که با حضور حاج محسن عفیفی زاده و دکتر حمیدرضا آرزه‌گر خیرین سلامت برگزار شد، در خصوص نیازهای بهداشتی، درمانی و آموزشی با هدف ارتقا سلامت مردم منطقه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.گفتنی است: در این نشست ها، در مورد تامین تجهیزات پزشکی اساسی، راه اندازی بخش جراحی قلب، ساخت خوابگاه و پروژه های عمرانی بهداشتی و درمانی گفتگو شد.

 

ساعت : 15:7 -  روز  : دو شنبه  - 2 /  3 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :39

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: