EN |
    ورود
   8:41:16 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1401 / 04 / 07
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

پنجمین دوره اعتباربخشی مرکز آموزشی درمانی کارگرنژاد برگزار شد

پنجمین دوره اعتباربخشی مرکز آموزشی درمانی کارگرنژاد با حضور ارزیابان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر روز یکشنبه۲۹ خرداد ۱۴۰۱ پس از دو روز به پایان رسید.

 

به گزارش وب دا، در جلسه جمع بندی پنجمین دوره اعتباربخشی این مرکز، دکتر سینا کشاورز ارزیاب ارشد، ضمن قدردانی از مسئولین و عوامل اجرائی بیمارستان، از همراهی و همکاری خوب کارکنان مرکز در طول دوره اعتباربخشی تشکر کرد.

 

 لازم بذکراست دوره دو روزه اعتباربخشی بیمارستان کارگرنژاد تحت سرپرستی دکتر سینا کشاورز از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بعنوان ارزیاب ارشد و سرکار خانم شصتی بعنوان ارزیاب بالینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در روزهای۲۸ و ۲۹ خرداد۱۴۰۱ انجام شد.

 

این گزارش حاکیست: ارزیابان سنجه های مدیریت و رهبری، بالینی، خدمات درمانی، تشخیصی، مراقبتی وآموزشی بیمارستان بررسی و بخش ها و واحدهای مختلف را مورد ارزشیابی قرار دادند.

 

لازم به ذکر است در این ارزیابی رتبه بیمارستان از نظر کیفیت ارائه خدمات درمانی مشخص می گردد و موضوعات پزشکی مبتنی بر شواهد، تضمین کیفیت، اخلاق پزشکی، کاهش خطای پزشکی و حفظ ایمنی بیمار، نقشی کلیدی در این فرایند دارا می باشد.

 

گفتنی است بیمارستان کارگرنژاد در ارزیابی های صورت گرفته قبلی به عنوان بیمارستان درجه یک شناخته شده است.


 

 

ساعت : 12:30 -  روز  : سه شنبه  - 31 /  3 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :18

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: