EN |
    ورود
   1:27:12 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 21
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی؛

روابط عمومی ها ارتباط خود را با مجلس تقویت کنند/ پیگیر تشکیل فراکسیون روابط عمومی مجلس هستم

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در هشتمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بر ضرورت ارتباط روابط عمومی ها با مجلس تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار وب دا؛ دکتر عبدالرضا عزیزی در هشتمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که بعد از ظهر امروز در محل سازمان اسناد کتابخانه ملی برگزار شد، ضمن بیان  این مطلب گفت: روابط عمومی باید قدرتمند باشد و اطلاع رسانی درست و شفاف باعث قدرت سازمان می شود.

وی افزود: وزرائی که نمایندگان پارلمانی قدرتمند و با روابط عمومی قوی دارند موفق ترهستند چرا که با ارتباطات موثر با نمایندگان مجلس در تعامل بشتر  هستند.

دکتر عزیزی در این راستا گفت: من پیگیر تشکیل فراکسیون روابط عمومی مجلس هستم و انشاء ا.. تا قبل از فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات(27 اردیبهشت ماه) این امر محقق شود و خبر آن را اعلام می کنم.

وی در ادامه در ارایه تعریفی از روابط عمومی گفت: روابط عمومی یعنی برقراری ارتباط موثر و روابط عمومی به منزله چشم سازمان است و باید به مدیر سازمان خوراک بدهد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: براساس آمار جهانی تنها درصداندکی از  مردم جهان ( 3 درصد )دارای شخصیت اجتماعی هستند و وظیفه روابط عمومی ها این است که با هنر خود 97 درصد مردم جهان را جذب خود کنند.

 گفتنی است دکتر عبدالرضا عزیزی اولین پزشکی است که به سمت رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی انتخاب شده است.

ساعت : 8:38 -  روز  : پنج شنبه  - 19 /  2 / 1392 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :421

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: