EN |
    ورود
   2:34:51 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1402 / 07 / 10
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

پورتال جدید دانشگاه علوم پزشکی کاشان از روز شنبه 28 آبان ماه افتتاح می شود

جلسه رونمایی از پورتال جدید دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضور رئیس دانشگاه و مدیر حوزه ریاست، مدیر مرکز آمار و فناوری اطلاعات، رئیس روابط عمومی دانشگاه و کارشناسان این دو حوزه روز چهارشنبه مورخ 25 آبانماه برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این جلسه گفت: پورتال ویترین هر سازمان به ویژه دانشگاه است و این صفحه علاوه بر معرفی عملکرد دانشگاه، امکان دسترسی مراجعین از راه دور به امکانات و خدمات دانشگاه را فراهم می سازد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر کورش ساکی افزود: بنابراین به روز رسانی این ویترین بسیار مهم است پس باید هر چندماه یکبار مجدد پایش شده و بازخورد آن از خارج دانشگاه و از دید مراجعین گرفته و بررسی شود.

وی اظهار داشت: در این راه باید از تجارب دیگران و روش های خلاقانه نخبگان و استعدادهای درخشان دانشگاه نیز استفاده گردد.

رئیس دانشگاه تصریح کرد: با توجه به بمباران شدید اطلاعاتی و محتواهای مسموم که امروز در جامعه بشری با آن روبرو هستیم شده و بشریت را به سمت نابودی خود می کشاند، ما نیز باید در فضای مجازی بسیار کار کنیم تا اطلاعات درست و صحیح در جهت ارتقاء سلامت جامعه به مردم بدهیم.

دکتر ساکی توصیه کرد: با توجه به فراهم شدن امکان آپلود فیلم در پورتال جدید، از این رسانه به عنوان یک ابزار بسیار اثرگذار روی ذهن مخاطب بیشتر باید استفاده شود.

مدیر مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در این جلسه گفت: در طراحی پورتال جدید که ماحصل ماه ها تلاش همکاران حوزه فن آوری اطلاعات دانشگاه است سعی شده تمامی نیازهای اعلام شده از سوی واحدهای مختلف دانشگاه پیش بینی شده و اشکالات پورتال قبلی نیز در قالب جدید مرتفع گردیده است.

 دکتر احسان نبوتی افزود: با رونمایی از پورتال جدید، مدیریت اخبار و تمامی مطالب صفحه اول به استثنای لینک مناقصات و مزایدات به روابط عمومی دانشگاه واگذار و مدیریت لینک مناقصات و مزایدات در این صفحه در اختیار حوزه معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: ماموریت راه اندازی و آماده سازی پورتال جدید با توجه به نیازهای روز، از دو سال پیش از سوی هیات رئیسه دانشگاه به مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه سپرده شد و این مدیریت پس از بررسی و پایش پورتال دانشگاهها و سازمانهای مختلف، امروز موفق به رونمایی از پورتال جدید شده است.

مدیر مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه افزود: در پورتال جدید مباحثی مثل بین المللی سازی پورتال، قابلیت نمایش پورتال در صفحه موبایل، امکان بارگذاری فایلهای با حجم زیاد مثل فیلم و عکس با کیفیت بالا و فرمت اصلی مد نظر قرار گرفته است.

به گفته وی، در این پورتال امکان پاسخگویی برخط و غیر برخط ( از طریق پست الکترونیک) به سوالات مراجعین در صفحه اول فراهم شده است.

دکتر نبوتی اظهار داشت: این پورتال قرار است علاوه بر زبان فارسی به زبانهای انگلیسی و عربی نیز نمایش داده شود.

ساعت : 15:34 -  روز  : چهار شنبه  - 25 /  8 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :306

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: