EN |
    ورود
   5:21:09 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 25
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

راه‌اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات بهداشتی در کاشان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از راه‌اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات مردمی در حوزه سلامت در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل خبر داد.

دکتر سید علیرضا مروجی در گفتگو با وب دا افزود: شهروندان می‌توانند با تماس با شماره 1490 مشکلات و شکایات خود را در حوزه‌های مختلف بهداشتی با مرکز بهداشت و درمان این دو شهرستان در میان بگذارند. 

وی، با اشاره راه اندازی این سامانه در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی و دولت الکترونیک تصریح کرد: این سامانه همه روزه از ساعت هشت صبح تا 20 و همچنین در ایام تعطیل به صورت دایورت و آنکال پاسخگوی شهروندان است.

معاون بهداشتی دانشگاه افزود: عدم رعایت بهداشت فردی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، عرضه فروش مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته، رعایت نکردن اصول بهداشتی، توزیع مواد غذایی به صورت دوره‌گرد و تهیه و تولید مواد غذایی در مراکز غیرقانونی از مواردی است که می‌توان از طریق این سامانه اعلام کرد.

دکتر مروجی یادآور شد: بیان تخلفات بهداشتی در اماکن عمومی، عدم رعایت اصول بهداشتی در کارخانه‌ها، عدم رعایت بهداشت محیطی در مراکز بهداشتی درمانی، بیمارستان‌ها، ساختمان پزشکان و مطب‌ها از دیگر مواردی است که از طریق سامانه 1490 پی‌گیری می‌شود.

وی ادامه داد: بیان مشکلاتی مانند غیربهداشتی بودن، تغییر رنگ و مزه آب، دفع غیربهداشتی فاضلاب در معابر عمومی، خیابان‌ها و کوچه‌ها و وجود سگ‌های ولگرد در معابر عمومی، کوچه‌ها و سطح شهر از دیگر مواردی به شمار می‌رود که کارشناسان امر پیگیری می‌کنند.

ساعت : 13:30 -  روز  : یکشنبه  - 29 /  2 / 1392 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :680

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: