EN |
    ورود
   4:54:04 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 20
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

کسب رتبه اول توسط وب گاه دانشگاه در جشنواره استانی

رئیس دانشگاه از کسب رتبه اول توسط وب گاه دانشگاه در دومین جشنواره ارزیابی وب گاه دستگاه های اجرایی استان اصفهان در سال 91 خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد حسین اعرابی گفت: دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بین وب گاه های دانشگاه های استان این موفقیت را کسب کرد.

وی، با اشاره به حضور 150 وب گاه در این جشنواره افزود: این وب گاه ها در پنج گروه دانشگاه ها، ادارات و سازمان ها، فرمانداری ها، دستگاه های اجرایی، شرکت ها و شهرداری های مراکز شهرستان ها تقسیم بندی شده اند.

دکتر اعرابی با بیان اینکه این وب گاه ها بر اساس 79 شاخص در شش حوزه مورد ارزیابی قرار گرفتند، تصریح کرد: این شاخص ها شامل اطلاعات پایه، اخبار و اطلاعات آماری، پیوندها، اطلاع رسانی خدمات و فعالیت دستگاه ها، تعامل با کاربر و کاربر پسندی و شاخص های فنی است.

گفتنی است دومین دوره جشنواره ارزیابی وب گاه ها، به منظور ارتقای اطلاع رسانی، خدمات الکترونیکی و سطح رضایتمندی مردم، اصلاح سیستم ها و روش کار، حضور موثر و کارآمد دستگاه های اجرایی در فضای مجازی و ایجاد تحول، از سوی معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری اصفهان برگزار و در روز دوشنبه مورخ 6/3/92 طی مراسمی از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد.

 

ساعت : 11:12 -  روز  : سه شنبه  - 7 /  3 / 1392 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :749

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: