EN |
    ورود
   8:43:26 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 09 / 20
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مرکز دیابت شهرستان آران و بیدگل افتتاح شد

به مناسبت هفته سلامت:

واحد دیابت شهرستان آران و بیدگل افتتاح شد

 به مناسبت هفته سلامت، واحد دیابت شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

به گزارش وب دا، سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل ، راه‌اندازی واحد دیابت را اقدامی برای نظارت، ارزیابی و کنترل بیماران دیابتی این شهرستان عنوان کرد.

دکتر مسعود دهقانی، با اشاره به ابتلای  بالغ بر 10 درصد از مردم شهرستان آران و بیدگل به دیابت گفت: این آمار به نسبت سایر مناطق استان اصفهان آمار بالایی است و راه‌اندازی این واحد در آران و بیدگل، نیاز مردم است.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل گفت: این واحد در راستای ارائه خدمت به افراد در معرض خطر و بیماران دیابتی با هزینه حدود30 میلیون ریال در آران و بیدگل راه‌اندازی شد.

حسین ریاحی اظهار داشت: در این واحد برای افراد مبتلا به دیابت پرونده الکترونیکی تشکیل می شود و به مرکز دیابت ارجاع داده می‌شود.

وی، از راه اندازی مرکز دیابت در درمانگاه بوعلی آران و بیدگل در آینده نزدیک خبر داد و گفت: پیش از این فعالیت‌های پراکنده‌ای زیر نظر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در حوزه دیابت این شهرستان انجام می‌شده که با راه‌اندازی واحد دیابت این نوع فعالیت ها از انسجام و گستردگی بیشتری برخوردار می گردد.

شایان ذکر است واحد دیابت شهرستان آران و بیدگل با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولان شهرستان در مجاورت درمانگاه بوعلی آران و بیدگل روز شنبه مورخ 6/2/93 افتتاح شد.

 

 

ساعت : 12:19 -  روز  : یکشنبه  - 7 /  2 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :854

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: