EN |
    ورود
   4:29:42 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 16
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

بیانیه دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

بیانیه دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان با صدور بیانیه ای از جامعه دانشگاهی کشور و عموم مردم برای شرکت گسترده و  پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آوردند.

به گزارش وب دا، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز حیات اسلام است. امام خمینی (ره)

همه ملت­ها و دولت­های اسلامی باید مسئله فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

در حالی که رژیم منحوس صهیونیستی 65 سال است به اشغال نکبت‌بار خود در قدس شریف ادامه می‌دهد، این روزها در سایه غفلت مسلمانان، جنایات جهانخواران از کشتار مردم مظلوم فلسطین فراتر رفته و آتش فتنه صهیونیستی، سایر کشورهای اسلامی را نیز فرا گرفته است.

مردم روزه‌دار و بی‌دفاع فلسطین و غزه سال‌هاست که در محاصره صهیونیست‌ها هستند و امروز هم با زبان روزه و در حالی که در محاصره هستند، در مقابل این رژیم غاصب و سفاک از خود دفاع می‌کنند و در برابر آن تسلیم نشده و همچنان به راه خود ادامه می‌دهند.

امروز هر فکر، سخن و رفتاری که اذهان مسلمانان را از غده سرطانی رژیم صهیونیزم به سمت دیگری منحرف نماید خیانت به اسلام است و نمایش اتحاد و انسجام مسلمانان در روز جهانی قدس وظیفه همه است. از این‌رو لازم می‌دانیم مراسم روز قدس امسال را باتوجه به فجایع رژیم غاصب صهیونیستی در روزهای اخیر نسبت به مردم مسلمان و روزه‌دار فلسطین و غزه هرچه باشکوه‌تر برگزار نمائیم.

حضور حماسی مردم به ویژه دانشگاهیان در مراسم روز قدس به سردمداران‌ استکبار و رژیم‌ اشغالگر قدس‌ نشان‌ خواهد داد مسأله‌ فلسطین‌ در صدر مسائل‌ دنیای‌ اسلام‌ قرار دارد و تمامی‌ مسلمانان جهان‌ در سرنوشت‌ آن‌ دخیل‌ هستند و آنان باید دست به دست هم دهند و در مقابل دژخیمان و ددمنشان بایستند.

دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان نیز در میان صفوف مردم غیور و دلاور ایران اسلامی، آماده شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس، این یادگار گرانقدر امام عظیم‌الشأن و دعوت‌کنندههمگان بر این فریضه سیاسی الهی می‌باشند.

وعده همه ما سوم مرداد ماه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سراسر کشور.

ساعت : 11:38 -  روز  : چهار شنبه  - 1 /  5 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :337

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: