EN |
    ورود
   7:21:02 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 09
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان:

سلامت و امنیت هم وزن یکدیگر هستند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان گفت: سلامت و امنیت هم وزن یکدیگر هستند.

به گزارش وب دا، مهندس ابوالفضل صدرائیه در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان، بر لزوم حضور مسئولین دستگاه های اجرایی در این راستا تاکید کرد و افزود: نشست شورای سلامت و امنیت غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به اهمیت بالای موضوع سلامت تصریح کرد: بحث سلامت تنها به یک ارگان و سازمان اختصاص ندارد و تمامی دستگاه های اجرایی باید در این زمینه فعال باشند.

وی این امر را مستلزم برنامه ریزی، نظارت و رصد امور و برنامه ها از سوی ادارات مختلف عنوان کرد و ادامه داد: جلسات شورای سلامت و امنیت غذایی هم وزن شورای تامین و در واقع محل تبادل نظر جهت حل مشکلاتی باید باشد که در سطح ادارات به تنهایی قابل حل نیست.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، همچنین راه اندازی و فعالیت داروخانه هلال احمر را در کاشان ضروری عنوان و تصریح کرد: اجرایی کردن فعالیت ها در حوزه سلامت نیازمند فرهنگ سازی است.

وی اظهار امیدوری کرد: در تمام زمینه ها به خصوص بخش سلامت وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم تا مردم از آثار و برکات این فعالیت ها بهره مند شوند و در نتیجه رضایت خداوند متعال که در راستای رضایت مردم است را به همراه داشته باشد.

جلوگیری از ورود آلودگی به منابع آبی، دفع پسماند آلوده مطب های خصوصی، کلینیک ها و آزمایشگاه ها، ساماندهی مراکز فروش آب تصفیه، تهیه نان از آرد سبوس دار و فرهنگ سازی لازم در این زمینه و ساماندهی مراکز عرضه شیر خام و محصولات لبنی و اصلاح فرایند فاضلاب بیمارستان شهید بهشتی از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان بود.

گفتنی است نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان با حضور اعضاء در سالن شهداء ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

ساعت : 11:25 -  روز  : شنبه  - 1 /  9 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :329

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: