EN |
    ورود
   3:42:39 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 13
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

توصیه رهبر معظم انقلاب به وزیر بهداشت

توصیه رهبر معظم انقلاب به وزیر بهداشت:

سرکشی ها به استان ها و مناطق محروم ادامه یابد

وزیر بهداشت با اشاره به جدیدترین توصیه آیت الله خامنه ای درباره حوزه سلامت گفت: آخرین جمله ایشان این بود: سرکشی‌هایی که به استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق محروم می‌کنید، کار خیلی خوبی است و باید ادامه دار باشد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)، به نقل از تسنیم، دکتر سید حسن هاشمی درباره آخرین دیدار خود با رهبر معظم انقلاب و توصیه‌های ایشان اظهار داشت: در شب‌های  محرم دقایقی خدمت ایشان بودم و آخرین جمله مقام معظم رهبری این بود کهسرکشی ها به استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق محروم کار خیلی خوبی است و باید ادامه یابد.

وی درباره پیام رفتاری و عملی رهبر معظم انقلاب در زمان بستری‌شان در یک بیمارستان دولتی عنوان کرد: امام بزرگوار هم همین کار را کردند، حتی آن زمان توصیه به آمدن پزشک از خارج از کشور شد که حضرت امام (ره) نپذیرفتند، رهبر معظم انقلاب هم طبیعی است که همان مسیر امام (ره) را ادامه می‌دهند.

دکتر هاشمی عنوان کرد: ایشان در بیاناتشان هنگام ترخیص، از تمام کسانی که ابراز محبت کرده بودند از جمله جامعه پزشکی تشکر کردند و گفتند: انسان هنگامی که علم و دانش بالا و توانایی‌ها و تبحر پزشکان و کادر درمانی و پرستاران کشور را مشاهده می‌کند، به وجود چنین ثروت عظیم انسانی در بخش سلامت و بهداشت که یکی از اساسی‌ترین و حیاتی‌ترین بخش‌های زندگی مردم و جامعه است، به خود می‌بالد و افتخار می‌کند. این عبارات نشان دهنده اعتماد مقام معظم رهبری به جامعه پزشکی بود.

وزیر بهداشت بیان کرد: اگر خوب فکر کنیم، متوجه می شویم که بهترین خدمت توسط خود ایرانیان و فرزندان این سرزمین که متبحر و عالم بوده و در زمینه دانش و مهارت واقعاً کم‌نظیر هستند، ارائه می‌شود.

منبع: وب دا

ساعت : 12:39 -  روز  : چهار شنبه  - 5 /  9 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :418

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: