EN |
    ورود
   3:18:46 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 25
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

بزرگترین بخش شیمی‌درمانی سرپایی کاشان افتتاح شد

در راستای طرح تحول نظام سلامت:

بزرگترین بخش شیمی‌درمانی سرپایی کاشان افتتاح شد

در راستای طرح تحول نظام سلامت، بزرگترین بخش شیمی‌درمانی سرپایی کاشان در بیمارستان متینی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در مراسم افتتاح این بخش گفت: این مرکز با اعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی کاشان افتتاح شده است.

دکتر محمد حسین اعرابی، به بسته خدمتی "حفاظت مالی از بیماران صعب العلاج" طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و افزود: افتتاح این مرکز در راستای این طرح و با هدف ارائه خدمات باکیفیت به تعداد بیشتری از بیماران راه اندازی شد.

وی، رضایتمندی بیماران را از اهداف طرح تحول نظام سلامت عنوان و اظهار امیدواری کرد: راه اندازی بخش شیمی‌درمانی سرپایی کاشان این هدف را به همراه داشته باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی نیز دارای بخش شیمی درمانی با شش تخت است، تصریح کرد: بخش شیمی درمانی بیمارستان متینی دارای بهترین و به روزترین امکانات و تجهیزات و با 10 تخت فعال شد.

متخصص خون و بیماری های سرطان دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این مراسم، با اشاره به مشکل بیماران سرطانی و صرف هزینه های بالای آنان اظهار داشت: امکانات و تجهیزات و فضای فیزیکی این مرکز با بیمارستان های خصوصی مطابقت می کند.

دکتر مهران شریفی، با بیان اینکه امکان توسعه و گسترش این بخش وجود دارد، گفت: بیماران می توانند با صرف هزینه بسیار اندک از خدمات این مرکز بهره مند شوند که کمتر مرکز دولتی چنین امکانی فراهم شده است.

ساعت : 13:34 -  روز  : دو شنبه  - 17 /  9 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :556

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: