EN |
    ورود
   10:59:18 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 20
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

وزیر بهداشت

برنامه تحول نظام سلامت با تمام قوت استمرار خواهد داشت

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: برنامه تحول نظام سلامت با قوت تمام استمرار خواهد داشت و در عین حال برنامه های نظارتی بیشتری نیز برای اجرای مناسب این طرح اجرا می شود.

به گزارشپایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ دکتر سید حسن هاشمی در مراسم افتتاح ساختمان دانشکده پرستاری تربت جام با اشاره به اینکه تمامی مدیران، پزشکان و پرستاران در سطح کشور در تلاش هستند تا برنامه تحول نظام سلامت به نحو مطلوبی اجرا شود، خاطر نشان کرد: اجرای این برنامه و کاهش هزینه های درمان، رضایت مندی مردم کشور را در بر داشته است.

وی با بیان اینکه دولت به مشکلات مردم در بخش بهداشت و درمان توجه ویژه ای دارد به طوری که یکی از موضوعات اصلی جلسات هیات دولت ارتقاء حوزه بهداشت و درمان کشور است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت، پرداخت مردم به کمتر از ده درصد رسیده است.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به افزایش بیماریهای مزمن و غیر واگیر اظهار امیدواری کرد: اجرای برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت که به تازگی آغاز شده است بتواند در حوزه پیشگیری از بیماریها و ارتقاء سلامت مردم نیز موثر باشد.

دکتر هاشمی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی اظهار داشت: همواره ایران اسلامی با همت و تلاش، از  تهدیدها، فرصت های کم نظیری را ایجاد کرده و اگر شعار نباشد می توان گفت این هم یک نوع نعمت و رحمت الهی است که نصیب کشور شده است تا بتوانیم وابستگی اقتصادی کشور به نفت را کاهش دهیم.

وی با اذعان بر اینکه مشکلات زیادی در حوزه های اشتغال، اقتصاد، بهداشت و درمان در کشور وجود دارد اظهار داشت: هیات دولت با همکاری و همدلی مردم می توانند بر این مشکلات فائق آیند.

منبع: وب دا

ساعت : 13:51 -  روز  : شنبه  - 29 /  9 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :380

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: