EN |
    ورود
   10:47:51 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 05 / 17
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

وزیر بهداشت در جشن بیمه همگانی

وزیر بهداشت در جشن بیمه همگانی:

توجه ویژه ای به سلامت و امور مردم در دولت تدبیر و امید وجود دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (وب دا) ، دکتر هاشمی در جشن بیمه همگانی که با حضور رییس جمهوری در سالن اجلاس سران برگزار شد، افزود: خوشحالیم که توجه ویژه ای به سلامت و امور مردم در دولت تدبیر و امید وجود دارد و خوشحالیم که امروز جشن بیمه شدن مردم ایران را در این دولت برگزار می کنیم.

وی ادامه داد: طرح تحول سلامت آغازی برای دسترسی همه ایرانیان و ایجاد عدالت در حوزه سلامت است که امیدواریم با شدت و جدیت بیشتری تعقیب شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: بدیهی است که طرح تحول سلامت بدون داشتن بیمه های سلامت موفق نیستند و امیدواریم شاهد حضور بیمه های موفق هم در پایه و هم در امر سلامت باشیم تا مردم را همراهی کنند.

وی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خاطر همراهی در اجرای طرح تحول سلامت تشکر کرد و افزود: امیدواریم در ادامه مسیر از همراهی همه عزیزان بهره مند باشیم و این بیمه است که می تواند مشکلات درمان و سلامت را حل و فصل کند

دکتر هاشمی  با بیان این که رییس جمهوری در اجرای طرح تحول سلامت و بیمه همگانی مصمم است، گفت: می توانیم آقای دکتر روحانی را رییس جمهور سلامت محور بنامیم و توجه ویژه ای به سلامت و امور مردم در دولت تدبیر و امید وجود دارد.

منبع: وب دا

ساعت : 9:23 -  روز  : سه شنبه  - 23 /  10 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :515

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: