EN |
    ورود
   7:30:22 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 09
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مرحله سوم طرح نهضت قرآن آموزی ویژه کارکنان دانشگاه آغاز شد

مرحله سوم طرح نهضت قرآن آموزی ویژه کارکنان دانشگاه آغاز شد

مرحله سوم نهضت قرآن آموزی با برگزاری کلاس های آموزش ترجمه و مفاهیم جزء29 قرآن کریم ویژه کارکنان دانشگاه از 25 دی ماه در واحدهای دانشگاه آغاز شد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، در خصوص اهداف این برنامه اظهار داشت: طرح نهضت قرآن‌آموزی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر لزوم ارتقا دانش قرآنی برگزار شده و هدف از آن تقویت انس با قرآن، توسعه فرهنگ و سواد قرآنی کارکنان در راستای اجرایی نمودن فرمایش مقام معظم رهبری است.

دکتر طاهره مازوچی، با بیان اینکه دوره ترجمه و مفاهیم در 10 جلسه با 20 امتیاز آموزشی برای کلیه پرسنل رسته های درمانی، بهداشتی و اداری تا پایان اسفند ماه ادامه می یابد، گفت: در این دوره 678 نفر از کارکنان شامل 386 زن و 292 مرد شرکت نموده که در مجموع مشتمل بر 140 جلسه و 14 کلاس است.

وی افزود: با برنامه ریزی به عمل آمده و جهت رفاه حال کارکنان کلاس های آموزشی در ساعات پیشنهادی از سوی مسئولین و رابطین آموزشی واحدها و در 10حوزه مختلف دانشگاه که دارای امکانات مناسب برای تشکیل کلاس ها هستند برگزار می گردد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه گفت: این دوره با همت معاونت دانشجویی فرهنگی و با همکاری جامعه القران کاشان، واحد آموزش ضمن خدمت کارکنان و کلیه واحدهای دانشگاه برگزار و در پایان دوره به شرکت کنندگان، گواهی دوره مربوطه از سوی جامعه القران و واحد آموزش ضمن خدمت دانشگاه اعطا می گردد.

دکتر مازوچی، با اشاره به اینکه در دو سال گذشته نیز دو مرحله نهضت قرآن آموزی با برگزاری کلاس های آموزش روخوانی، روان‌خوانی، تجوید قرآن کریم و ترجمه و مفاهیم جزء 30 ویژه کارکنان دانشگاه برگزار گردید، ابراز امیدواری کرد: برگزاری و تداوم این دوره ها باعث انس هر چه بیشتر کارکنان با کتاب آسمانی اسلام و ترویج و بسط فرهنگ قرآن و ایجاد زمینه برای جلب آنها به علوم قرآنی گردد.

وی، همچنین از تلاش و همکاری مسئولین و رابطین آموزشی واحدها و همچنین اساتید قرآنی شهرستان که با حضور و تدریس در کلاس‌ها، در زمینه ترویج مفاهیم قرآنی همکاری‌های خوبی داشته‌اند تشکر و قدردانی نموده؛ خواستار ادامه و تقویت این همکاری ها شد.

لیست کلاسها

ساعت : 10:10 -  روز  : یکشنبه  - 5 /  11 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :419

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: