EN |
    ورود
   4:37:54 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 16
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

برگزاری هم اندیشی اعضای هیات علمی دانشگاه در مشهد اردهال

نشست هم اندیشی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه در مشهد اردهال برگزار شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این خصوص  گفت: نشست هم اندیشی با موضوعات مختلف سیاسی، فرهنگی و مذهبی با فواصل زمانی چند ماهه برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلیمن علیرضاشاه فضل افزود: هدف از این جلسات تبیین مباحث سیاسی و فرهنگی روز برای اساتید و نخبگان دانشگاه است که با دعوت از سخنرانان توانمند صورت می گیرد تا اساتید بتوانند با شناخت و آگاهی بیشتر در عرصه های مختلف علمی به وظیفه خود در دانشگاه عمل نمایند.

 وی، با اشاره به این که سخنران این جلسه دارابی، فعال مطبوعاتی در سازمان ملل متحد در آمریکا بود، تصریح کرد: وی در رابطه با مباحث روز سیاسی و وضعیت ایران در عرصه بین الملل مباحث ارزنده ای را ارائه کردند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: مباحث ارائه شده در رابطه با نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه و ماهیت سازمان ملل و شورای امنیت و کارکرد آنها در جهان بود.

 وی گفت: این نشست بعد از سخنرانی دارابی به صورت پرسش و پاسخ اداره شد تا اساتید بتوانند بهره بیشتری از این جلسه ببرند و آگاهی خود را در مورد مسائل بین المللی افزایش دهند.

 حجت الاسلام شاه فضل در ادامه اظهار امیدواری کرد: این جلسات منجر به افزایش شناخت اساتید از دشمن و استکبار جهانی شود چرا که دیدگاه اساتید در چگونگی نگرش و شکل گیری دیدگاه دانشجویان تأثیر دارد و از این طریق می توان دانشجویان را نیز با مسائل فرهنگی، مذهبی و سیاسی روز بیشتر آشنا کرد.

ساعت : 10:58 -  روز  : شنبه  - 2 /  12 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :316

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: