EN |
    ورود
   12:22:01 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 10
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

دیدار با مدیر و پرسنل مرکز درمانی گلابچی با ریاست بیمارستان نقوی

تلاش برای رسیدن به استانداردهای کیفی از اولویت های اصلی مراکز درمانی در سال جدید است

رئیس بیمارستان نقوی کاشان اظهار داشت: تلاش برای رسیدن به استانداردهای کیفی از اولویت های اصلی مراکز درمانی در سال جدید است.

به گزارش وب دا، دکتر محمد حاجی جعفری، به مناسبت عید نوروز و فرارسید سال نو در دیدار با مدیر و پرسنل مرکز درمانی گلابچی گفت: تلاش برای رسیدن به استانداردهای کیفی خدمت به مراجعین در سال جدید باید از اولویت های اصلی مراکز خدمات دهنده به ویژه مرکز درمانی گلابچی قرار گیرد.

وی افزود: مرکز گلابچی در سال جدید باید هر چه سریع تر با سیستم های جدید وزارت بهداشت (نرم افزار تیراژه) متصل شده و هر خدمتی که برای مراجعین در این مرکز انجام می شود در این برنامه ثبت شود تا بدین طریق بتوان آمار دقیقی از خدمات این مرکز ارائه داد.

دکتر حاجی جعفری تصریح کرد: تلاش برای اجرای نظام اعتباربخشی ملی در گلابچی می تواند اولویت دیگر این مرکز در سال 94 باشد زیرا نظام اعتبار بخشی برنامه های مفیدی دارد که سود آن به مردم و پرسنل می رسد.

به گفته وی، نظام ملی اعتبار بخشی نه تنها باعث شناخت استانداردها می شود بلکه  سعی در جهت اجرای این نظام،  به احقاق حقوق گیرنده خدمت و پرسنل بسیار کمک می کند.

گفتنی است مرکز درمانی گلابچی از آبانماه سال 93 از مجموعه بیمارستان کارگزنژاد انتزاع و به بیمارستان نقوی کاشان پیوسته است.

ساعت : 10:24 -  روز  : شنبه  - 8 /  1 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :342

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: