EN |
    ورود
   11:49:30 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 23
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

اولین بار در کاشان:

نوبت‌دهی اینترنتی درمانگاههای بیمارستان متینی آغاز شد

برای اولین بار در کاشان، نوبت‌دهی اینترنتی درمانگاههای چشم و گوش و حلق و بینی بیمارستان متینی از روز یکشنبه مورخ 3/2/91 بصورت آزمایشی آغاز شد.

دکتر علی خندان، مدیر بیمارستان متینی با اشاره به این مطلب افزود: کلیه متقاضیان می‌توانند با مراجعه به لینک نوبت‌دهی اینترنتی درمانگاههادر وب سایت بیمارستان متینی، نوبت خود را جهت درمانگاههای چشم و گوش و حلق و بینی تهیه نمایند.

وی با اشاره به اینکه نوبت‌های اختصاص داده شده جهت نوبت‌دهی اینترنتی برای 30 درصد نوبت‌ درمانگاههای مذکور می‌باشد، افزود: مابقی نوبت‌ها مطابق روال گذشته در ساعت 7.30 صبح هر روز در ساختمان شماره 5 (ساختمان مصلح) بصورت حضوری توزیع می‌شود.

دکتر خندان با اشاره به اینکه نتایج اولیه حاصل از این اقدام شامل میزان مراجعین و میزان رضایت از نوبت‌دهی اینترنتی بیمارستان مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد، اظهار داشت: در صورت رضایت مراجعین و بیماران از این شیوه نوبت‌دهی، برنامه افزایش درصد نوبت‌‌های درمانگاهها از طریق اینترنت در دستور کار بیمارستان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه این روش نوبت‌دهی برای اولین بار درکاشان و بصورت آزمایشی اجرا می‌شود از همشهریان و بیماران گرامی خواست پیشنهادات و انتقادات خود را در این خصوص با شماره تلفن 5342020 داخلی 244 در میان گذاشته و یا به آدرس پست الکترونیک matinihospital@kaums.ac.irارسال نمایند.

 ورود به سایت نوبت دهی اینترنتی درمانگاههای بیمارستان متینی

راهنمای نوبت دهی  اینترنتی درمانگاههای بیمارستان متینی

ساعت : 12:50 -  روز  : دو شنبه  - 4 /  2 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :2002

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: