EN |
    ورود
   3:33:51 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 10
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

وزیر بهداشت در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

وزیر بهداشت در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی:

مردم برای پیشگیری از اضافه وزن پیاده روی کنند/ درمان آخرین مرحله سلامت است

وزیر بهداشت با بیان اینکه درمان آخرین مرحله سلامت است گفت: مردم باید به فکر سلامتی خود باشند و  از سلامت خود مراقبت کنند تا دچار عارضه و بیماری  نشوند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(وب دا)؛ دکتر سید حسن هاشمی در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که صبح امروز (جمعه) همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت که با حضور وزیر ورزش و جوانان و شهردار تهران و جمع کثیری از شهروندان تهرانی در بوستان جوانمردان برگزار شد، ضمن بیان این مطلب گفت: امیدواریم که مردم برای کاهش وزن و پیشگیری از افزایش وزن، فعالیت های فیزیکی مانند پیاده روی را انجام دهند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه امیدواریم دولت به تدریج بتواند امکانات بهداشتی را برای آحاد مردم فراهم کند، گفت:همه طرح‌ها و پروژه های  ملی و سراسری دستگاه‌های مختلف باید دارای پیوست سلامت باشند تا آسیبی به سلامت مردم نرسد.

گفتنی است همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح امروز با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان ، شهردار تهران و جمعی از مسولان این وزارتخانه ها و هزاران نفر از شهروندان تهرانی در بوستان جوانمردان تهران برگزار شد.

 در این مراسم از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت 20 دستگاه دوچرخه و 10 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به قید قرعه به شرکت کنندگان در این مراسم اهداء شد.

منبع: وب دا

ساعت : 9:42 -  روز  : شنبه  - 5 /  2 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :363

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: