EN |
    ورود
   3:30:51 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 16
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

وزیر بهداشت: 1400 تخت بیمارستانی در کاشان نیاز است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یک هزار و 400 تخت بیمارستانی در کاشان نیاز است.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در مراسم افتتاح بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هادی زاده کاشان اظهار داشت: در حال حاضر 900 تخت بیمارستانی در کاشان وجود دارد که برخی از آنها 70 الی 80 سال قدمت داشته و نیز تأسیسات بیمارستان فرسوده است.

وی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امید است در این ساعات پایان ماه، خداوند باریتعالی به دولت کمک کند که بتوانیم خدمت رسانی خوبی به مردم انجام دهیم.

وزیر بهداشت مسئولیت دولت را در این دوران  بسیار سنگین دانست و خاطر نشان کرد: مسئولیت دولت کم نشده ولی اعتبارات مالی کم شده و  کار دولت را سخت کرده است.

وی سپاه و سازندگی را دو بال انقلاب ذکر  و ابراز امیدواری کرد: در سایه اتحاد و همدلی که سفارش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و آرزوی شهداست بتوانیم خدمات خوبی را به مردم ارائه دهیم.

دکتر قاضی زاده با اشاره به اینکه شهدا به دنبال مقام و منصب نبودند افزود: باید با خلوص نیت در تمام ارگانها به مردم خدمتگزاری نماییم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه  دولت با همکاری مجلس یکی از اولویت ها را سلامت کشور قرار داده است اظهار داشت: مردم منطقه مخصوصاً نیکوکاران و خیرین باید دست به دست هم دهند تا بتوانند کشور را  در سایه همدلی و همراهی توسعه دهند.

وی بهترین سرمایه را بعد از فرزند صالح کار خیر دانست و اظهار امیدواری کرد: این چراغ روشن که خانواده خیر سلامت هادی زاده روشن کرده تا ابد باقی بماند و روح خیر بزرگوار قرین مغفرت الهی قرار گیرد.

وی درخصوص ارتقای هتلینگ افزود: کار بسیار سختی را در پیش داریم و باید حتماً بیمارستانی جایگزین ساختمانهای فرسوده شود.

وی با اشاره به اینکه از صدور مجوز تاسیس یک بیمارستان دویست و هشتاد تختخوابی در این شهرستان سه سال می گذرد و هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده ابراز امیدواری کرد: دولت به کمک مردم دست به دست هم داده و این امر را هرچه زودتر تحقق بخشند.

وزیر بهداشت از خیرین سلامت خواست 200 هکتار زمینی که در اختیار دانشگاه است با یک طرح جامع و برنامه ریزی خوب با همکاری خیرین، کمبود تخت های بیمارستانی را جایگزین تخت های قبلی داشته باشند.

هاشمی تلاش همکاران در دانشگاه علوم پزشکی کاشان را  قابل تقدیر دانست و افزود: امید است در سایه تلاش مردم و خیرین سلامت مشکلات مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی مرتفع شود.

ساعت : 19:41 -  روز  : چهار شنبه  - 27 /  3 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :433

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: