EN |
    ورود
   10:44:00 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 06
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

هر نوع گمانه‌زنی در خصوص تاثیرات پارازیت ها نیازمند سال‌ها مشاهده و مطالعه است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص رابطه پارازیت ها با میزان شیوع سرطان ها در کشورهای مختلف، گفت: در کشور‌های مختلفی که در دوره‌ای خاص هم از موبایل استفاده نمی‌کردند سرطان وجود داشته است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ دکتر سیدحسن هاشمی با اشاره به گزارشی که حدود 6 ماه پیش در خصوص  تاثیر پارازیت‌ها بر سلامت به رییس جمهور، ارایه شده بود گفت: بیشتر مباحث مطرح شده در آن زمان نبود استانداردهای تعریف شده برای پارازیت بود که بر ضرورت تعریف استانداردهای لازم از سوی سازمان ملی استاندارد، تاکید شد.

وی با بیان این که در کل دنیا و مراکز علمی در خصوص مضر بودن یا نبودن پارازیت ها  نقطه نظرات مختلفی وجود دارد ، افزود: هر نوع گمانه‌زنی در این حوزه نیازمند سال‌ها مشاهده و مطالعه است.

دکتر هاشمی در ادامه، در خصوص رابطه پارازیت ها با میزان شیوع سرطان ها در کشورهای مختلف، گفت: سرطانها قبل از استفاده از موبایل و امواج ماهواره ای نیز وجود داشته است . 

وی افزود: بررسی آمار سرطان در برخی کشور‌ها نشان می دهد که حتی کشورهایی که مردم آنها بالاترین میزان عمر را دارند از نظر میزان ابتلا به سرطان در جایگاه بالایی قرار دارند.

منبع: وب دا

ساعت : 12:49 -  روز  : سه شنبه  - 9 /  4 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :311

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: