EN |
    ورود
   10:41:55 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 01
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

آرم دانشگاه علوم پزشکی کاشان

در راستای طرح تحول نظام سلامت:

داشبورد مدیریتی سپاس در دانشگاه علوم پزشکی کاشان راه اندازی شد

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت، داشبورد مدیریتی سپاس (سامانه پرونده الکترونیک سلامت) به منظور ارائه وضعیت عملکرد بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کاشان طراحی و پیاده سازی شد.

به گزارش وب دا، سرپرست مرکز مدیریت آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اعلام این مطلب گفت: این داشبورد با استفاده از تکنولوژی هوش تجاری (BI) و با بیش از 70 شاخص و سنجه حوزه درمانی توسط این مرکز طراحی و پیاده سازی گردید.

وی، با بیان اینکه در حال حاضر بیمارستان‌ها به عنوان واحدهای ارائه دهنده خدمات سلامت با استقرار سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت بیمارستانی، اطلاعات هویتی، بالینی و مالی بیماران را در سیستم‌های اطلاعاتی خود ثبت، طبقه بندی و نگهداری می کنند، ادامه داد: داشبورد مدیریتی سپاس با تجمیع اطلاعات سلامت کلیه مراکز درمانی دانشگاه و تحلیل و آنالیز آن ضمن ترسیم وضعیت عملکردی موجود، ابزاری قوی را برای تصمیم گیران و مدیران دانشگاه فراهم می آورد.

نادی تصریح کرد: در طراحی این داشبورد از برترین و قدرتمندترین ابزار سیستم های هوش تجاری استفاده شده که هم اکنون در سطوح پیشرفته بین المللی در حال استفاده می باشد

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی کاشان همچنین از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جزء 10 دانشگاه برتر علوم پزشکی کشور در استقرار و توسعه سامانه پرونده الکترونیکی سلامت (سپاس) معرفی شده است.

ساعت : 13:49 -  روز  : سه شنبه  - 9 /  4 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :547

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: