EN |
    ورود
   7:36:18 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 20
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

بیانیه دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

بیانیه دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، از آحاد مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کردند.

به گزارش وب دا، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد حرکت یکپارچه امت اسلام و آزادی خواهان جهان است؛ حرکتی که با زمان شناسی، ژرف اندیشی و آینده نگری پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) پایه گذاری شد تا مسئله فلسطین، پاره تن جهان اسلام و قدس، قبله اول مسلمانان، هیچ گاه به فراموشی سپرده نشود.

با توجه به شرایط حاکم بر خاورمیانه و دنیای اسلامی روز جهانی قدس امسال از حساسیت‌های متفاوتی برخوردار شده است. پدیده شوم داعش که با حمایت و پشتیبانی امپریالیسم جهانی در بستر اختلافات شیعه و سنی ظاهر شده و با انحراف موج بیداری اسلامی مسلمانان را در عراق، سوریه، یمن، مصر، لیبی، تونس و الجزایر سلاخی می‌کنند، هوشیاری بیش از پیش امت اسلامی را طلب می کند.

ملت های مسلمان با آگاهی از موقعیت حساس فعلی و درک عمیق از شرایط، تهدیدها، ‌فرصت‌ها و چالش‌های فرارو، اتحاد، همبستگی و عزم و اراده خود را برای رهایی سرزمین و مردم فلسطین از چنگال اشغالگران به ویژه در روزهای اخیر که رژیم سفاک صهیونیستی با چراغ سبز استکبار جهانی بخصوص شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار با حملات ددمنشانه خود مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اعم از زن و مرد و کودک را از زمین و فضا در زیر بمب ها و موشک های خود قرارداده و در کشتار مردم مظلوم غزه از سلاح های غیر متعارف و شیمیایی استفاده نموده است و سازمان های بین المللی و به ظاهر دفاع از حقوق بشر مهر سکوت بر لب زده اند، به نمایش خواهند گذاشت.

حضور حماسی مردم به ویژه دانشگاهیان در مراسم روز قدس به سردمداران‌ استکبار و رژیم‌ اشغالگر قدس‌ نشان‌ خواهد داد مسأله‌ فلسطین‌ در صدر مسائل‌ دنیای‌ اسلام‌ قرار دارد و تمامی‌ مسلمانان جهان‌ در سرنوشت‌ آن‌ دخیل‌ هستند و آنان باید دست به دست هم دهند و در مقابل دژخیمان و ددمنشان بایستند.

دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان نیز در میان صفوف مردم غیور و دلاور ایران اسلامی، آماده شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس، این یادگار گرانقدر امام عظیم‌الشأن و دعوت‌کننده همگان بر این فریضه سیاسی الهی می‌باشند.

وعده همه ما 19 تیرماه ماه آخرین جمعهماه مبارک رمضان در سراسر کشور

ساعت : 10:4 -  روز  : پنج شنبه  - 18 /  4 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :526

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: