EN |
    ورود
   7:00:06 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 23
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

وزیر بهداشت

وزیر بهداشت در پیامی به مناسبت توافق ایران و 1+5 اعلام کرد:

فرزندان غیور ملت فتح الفتوح دیگری را رقم زدند/ گشوده شدن مسیر خدمتگزاری بهتر با رفع تحریم های غیر عادلانه

 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در  پیامی به رسمیت شناخته شدن حق استفاده از فناوری هسته‌ای و توافق میان جمهوری اسلامی ایران و گروه کشورهای 1+5 را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

 در متن پیام وزیر بهداشت آمده است:

 

به نام قادر مطلق

 

 به رسمیت شناخته شدن حق استفاده از فناوری هسته‌ای و توافق میان جمهوری اسلامی ایران و گروه کشورهای ١+٥ را به ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم.

این موفقیت بزرگ که در سـایه حمایت‌هـای مقـام معظـم رهبـری از مجاهدت، فداکاری، دانش و درایت جناب آقای دکتر ظریف، تیم مذاکره کننده و فرزندان غیور ملت در عرصه دیپلماسی به دست آمد، فتح‌‌‌‌الفتوحی دیگر را رقم زد و یاد و خاطره سرداران بزرگ و رزمندگان دفاع مقدس را در اذهان زنده کرد.

در آستانه عید پرشکوه فطر،نه تنها صفحه‌ای درخشان از تاریخ ایران زمین ورق خورد که واقعه‌ای تاریخ ساز در جهان به وقوع پیوست تا وعده‌ای که جناب آقای دکتر روحانی، قول تحقق آن را در انتخابات ریاست جمهوری به مردم داده بودند، به سرپنجه تدبیر و امید به بار نشیند.

اینجانب موفقیتی چنین سترگ را به هموطنان عزیز تبریک می‌گویم و خدای بزرگ را برای کسب این پیروزی و سربلندی ایران و ایرانی، شاکرم. ان‌شاءالله با رفع تحریم‌های غیرعادلانه‌ای که باعث آسیب رساندن به سلامت مردم شده، نه تنها در حوزه تجهیزات پزشکی و دارو شاهد اقدامات شایسته‌ای خواهیم بود که با عنایت حضرت حق، در آینده‌ای نه چندان دور، حرکتی تازه برای تبادل دانش، توسعه بیش از پیش علمی کشور و ارائه خدمات بهتر و بیشتر در عرصه بهداشت و درمان را آغاز خواهیم کرد.

 

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

منبع: وب دا
 

ساعت : 8:17 -  روز  : پنج شنبه  - 25 /  4 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :478

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: