EN |
    ورود
   5:46:31 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 07 / 08
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

ارائه خدمات درمانی تکنسین ها و کارشناسان اورژانس 115 کاشان در روز عید فطر و تعطیلات

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از ارائه خدمات فوریت های پزشکی کارشناسان این مرکز در مراسم با شکوه  عید سعید فطر و مسافرت های ایام تعطیل خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین مکی اظهار داشت: مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ضمن آماده باش ویژه و کامل مدیریت و فرماندهی اورژانس، واحدهای  EOC، ستاد هدایت و کلیه پایگاه های شهری و جاده ای با استقرار آمبولانس در حاشیه بزرگراه ها از ساعت 8-10 صبح و از 30/19 – 24 در این ایام خدمات به هموطنان عزیز ارائه کردند.

وی تصریح کرد: علاوه بر موارد فوق 3 کد عملیاتی اورژانس و نیز  یک کد عملیاتی  موتورلانس، به همراه بیش از 45 نفر از پزشکان، کارشناسان  اورژانس 115 همراه با تجهیزات و امکانات پزشکی مورد نیاز در محل برگزاری نماز عید فطر در کل شهرستان به ویژه در مصلی بزرگ کاشان، گلزار شهدای دارالسلام، دشت افروز تا پایان مراسم اختصاصا مستقر بودند.

این گزارش حاکیست: اتوبوس آمبولانس این مرکز در طول مدت تعطیلات نیز در آماده باش عملیاتی کامل بوده است و همچنین کدهای عملیاتی مستقر در سه راهی نیاسر و برزک و قمصر مراسم های این شهرها را  نیز تحت پوشش قرار دادند.

برپایه این گزارش، واحد اورژانس فوریت های پزشکی آران و بیدگل نیز مجموعه مراسم های این شهرستان را پوشش داده اند.

ساعت : 13:39 -  روز  : دو شنبه  - 29 /  4 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :415

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: