EN |
    ورود
   12:31:48 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 01
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به عنوان دانشجوی نمونه کشوری معرفی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: یکی از دانشجویان این دانشگاه به عنوان دانشجوی نمونه کشوری معرفی شد.

دکتر محمد حسین اعرابی در گفتگو با وب دا افزود: سید محمد سجاد سجادیان دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب گردید.

وی، با اشاره به تقدیر از سجادیان در نوزدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه کشوری تصریح کرد: این دانشجوی دانشگاه با کسب حداکثر امتیاز در بخش علمی پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی حائز این مقام کشوری شده است.

دکتر اعرابی، ارسال مقاله، تالیف، ترجمه، گردآوری کتاب، اختراع، ابداع و نوآوری در بخش علمی پژوهشی، کسب مقام کشوری در جشنواره های قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی و جشنوراه های فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی و تالیف کتاب یا مقاله فرهنگی قرآنی، عضویت در کانون ها و تشکل های دانشجویی فرهنگی و فعالیت در  نشریات دانشگاهی در بخش فرهنگی اجتماعی را از ملاک های انتخاب دانشجوی نمونه کشوری برشمرد و تاکید کرد: سجادیان دانشجوی رشته پزشکی این دانشگاه اکثر این ملاک ها را داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه ثبت نام دانشجویان برای شرکت در این رقابت ملی به همت معاونت دانشجویی فرهنگی این دانشگاه و اطلاع رسانی به کلیه دانشجویان انجام شد، یادآور شد: از بین مدارک جمع آوری شده از دانشجویان دانشگاه 10 پرونده به دبیرخانه مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال شد.

ساعت : 14:4 -  روز  : سه شنبه  - 27 /  5 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :487

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: