EN |
    ورود
   9:42:49 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 22
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

اقدامات دانشگاه علوم پزشکی کاشان در راستای طرح تحول سلامت را مطلوب ارزیابی کرد/ مجلس از اجرای طرح سلامت حمایت می کند

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل:

اقدامات دانشگاه علوم پزشکی کاشان در راستای طرح تحول سلامت را مطلوب ارزیابی کرد/ مجلس از اجرای طرح سلامت حمایت می کند

 

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، اقدامات دانشگاه علوم پزشکی کاشان در راستای طرح تحول سلامت را مطلوب ارزیابی کرد.

عباسعلی منصوری، در حاشیه آغاز عملیات عمرانی کلینیک ویژه این دانشگاه در گفتگو با وب دا، با اشاره به قرار گرفتن کاشان در مسیر جاده ترانزیتی و پوشش قرار دادن شهرهای همجوار تصریح کرد: تحولاتی که از ابتدای طرح تحول سلامت در بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان انجام شده رضایت بخش و تلاش مسئولین دانشگاه قابل تقدیر است.

وی، همچنین به بازدید از روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان اشاره کرد و افزود: مجلس در سال گذشته علیرغم وجود مشکلات، بودجه خاصی را در این راستا به وزارت بهداشت اختصاص داد و در حال حاضر از آن حمایت می کند.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مجلس همواره در کنار دانشگاه های علوم پزشکی و در راستای ارتقای سطح سلامت و رضایت مردم گام برمی دارد، اظهار داشت: کسب رتبه تیپ یک دانشگاه علوم پزشکی کاشان، راه اندازی پردیس بین الملل، تاسیس دانشکده دندان پزشکی و ... از جمله اقدامات مهم این دانشگاه در سال های اخیر است.

ساعت : 13:18 -  روز  : شنبه  - 7 /  6 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :342

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: