EN |
    ورود
   8:09:35 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 20
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مراسم تقدیر از تیم اجرایی و علمی کنگره بین المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی

مراسم تقدیر از تیم اجرایی و علمی کنگره بین المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی

مراسم تقدیر و تشکر از تیم اجرایی و علمی کنگره بین المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی با شرکت اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه روز شنبه مورخ 28/6/94 در سالن دکتر محمد قریب دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش وب دا، دکتر محمود سلامی دبیر علمی کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی در دانشگاه، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت­های صورت گرفته توسط کمیته­ علمی و اجرایی کنگره، اظهار داشت: زحمتی که حدود 2 سال برای  اجرای کنگره کشیده شده با موفقیت به بار نشست، لیکن بخش اعظمی از کار و زحمات پنهان خواهد بود و قابل ذکر نیست.

وی گفت: میزان موفقیت این کنگره بسیار بالا بود و حضور فارماکولوژیست ها خیلی پررنگ بود به طوری که  نیمی از سمپوزیوم­ها را به خود اختصاص داده بودند.

دکتر غلامعلی حمیدی معاون پژوهشی دانشگاه و دبیر اجرایی کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی در دانشگاه، ضمن خیر مقدم به حاضرین، با اشاره به آغاز فعالیت های مربوط به کنگره از همان دو سال قبل که برگزاری چنین کنگره‌ای با این عظمت به عهده دانشگاه گذاشته شد، افزود: جلسات هماهنگی بسیاری هم در تهران و هم در دانشگاه برگزار گردید تا اینکه برنامه ­ریزی­های علمی 2 ماه قبل از شروع کنگره به پایان رسید.

وی در ادامه افزود: بر خود فرض می­دانم که از طرف همه دست‌اندرکاران و همکاران، از کلیه افرادی که در برگزاری هر چه بهتر این کنگره یاری رسان ما بوده­ اند تشکر نموده و به ­طور خاص از ریاست دانشگاه و کنگره دکتر اعرابی، دبیر علمی کنگره دکتر سلامی، معاونین دانشگاه و مدیریت­های مختلف از جمله مدیریت امور عمومی، پژوهشی و IT، مالی و بودجه، روابط عمومی دانشگاه، مدیر اجرایی و همکاران عزیز خودم در گروه فیزیولوژی و فارماکولوژی، حوزه معاونت پژوهشی و دوستان عزیز دانشجو تقدیر و تشکر می‌نمایم.

گفتنی است در پایان از تعداد محدودی از افراد به نمایندگی از گروه های مختلف اجرایی و علمی به صورت نمادین  تقدیر و لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود به همه افراد تیم اجرایی اهداء شد.

 

ساعت : 13:21 -  روز  : یکشنبه  - 29 /  6 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :377

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: