EN |
    ورود
   8:43:50 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 20
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

وزیر بهداشت

وزیر بهداشت:

وزارت رفاه و سازمان مدیریت قول دادند که مطالبات پرسنل بیمارستان ها تا پایان شهریور ماه پرداخت شود/تاکید رئیس جمهوری بر لزوم پرداخت سریع معوقات

وزیر بهداشت در حاشیه آیین اختتامیه دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی در خصوص پرداخت مطالبات پزشکان گفت: وزیر رفاه و سازمان مدیریت قول داده اند که تا پایان شهریور مطالبات پرسنل بیمارستان ها از بیمه ها را پرداخت کنند.

به گزارش " وب دا" ، دکتر هاشمی در جمع خبرنگاران در حاشیه آیین اختتامیه دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی در خصوص پرداخت مطالبات پزشکان از بیمه‌ها گفت: اگر بیمه ها به موقع به تعهدات خود عمل کنند ما فوری به پزشکان و پرسنل بیمارستان مطالبات معوق را پرداخت خواهیم کرد. وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان مدیریت قول داند که تا پایان شهریور مطالبات را پرداخت کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که این وعده عملی شود و افزود: اگر این وعده تحقق یابد مسائلی را که هم بیمارستان ها را دچار مشکل کرده است و هم همکاران ما گلایه مند شده اند را حل کنیم و این در حالیست که این تاخیر کل طرح تحول سلامت را تحت تاثیر قرار داده است.

وزیر بهداشت گفت: آقای رئیس جمهور هم تاکید داشتند که هر چه سریع تر پرداخت معوقات انجام شود.

دکتر هاشمی گفت: ادامه خدمات رسانی به مردم به وصول مطالبات از بیمه ها وابسته است و بیش از این هم مورد انتظار نیست که طبق قانون 60 درصد مطالبات ظرف دو هفته و مابقی ظرف 3 ماه پرداخت شود.

وی افزود وجه نقدی را که پیش تر مردم به بیمارستان ها پرداخت می‌کردند به پول نسیه تبدیل شده است که اگر به موقع پرداخت نشود مشکلات مالی بسیاری را برای بیمارستان ها ایجاد خواهد کرد.

دکتر هاشمی در پایان گفت: من مطمئنم که بیمه ها به وعده ای که داده اند عمل خواهند کرد.

منبع: وب دا

ساعت : 13:35 -  روز  : یکشنبه  - 29 /  6 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :356

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: