EN |
    ورود
   9:19:20 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 06
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

نشست ارائه عملکرد واحدهای مختلف مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه برگزار شد

نشست ارائه عملکرد واحدهای مختلف مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه برگزار شد

جلسه ارائه عملکرد واحدهای مختلف مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه در شش ماهه اول سال 94 با حضور قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزشی و درمانی، معاون آموزشی، سرپرست و قائم مقام واحد مطالعات و آموزش علوم پزشکی دانشگاه (EDC)، سرپرست  و کارشناسان واحدهای مختلف EDC در محل سالن اجتماعات معاونت آموزشی برگزار شد.

دکتر رضوی زاده سرپرست مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه (EDC) در این نشست، سخنانی در رابطه با هدف از تشکیل جلسه ایراد کرد.

دکتر میانه سازسرپرست دفتر استعداد درخشان، دکتر گیلاسی سرپرست واحد پ‍ژوهش در آموزش، دکتر سیاح سرپرست واحد ارزشیابی و دکتر شکیبا سرپرست واحد توانمند سازی نیز در این جلسه عملکرد سال 1394 واحد خود به همراه چشم انداز آینده این واحد ها را ارائه نمودند.

دکتر رضا رزاقی معاون آموزشی و دکتر اسماعیل فخاریان قائم مقام ریاست دانشگاه در امور آموزشی و درمانی، ضمن خردسندی از اقدامات انجام شده در  EDCاظهار امیدواری کردند: این اقدامات باعث ایجاد تحولات مثبت در روند آموزش دانشگاه شود.

این گزارش حاکیست: بیان عملکرد، کمبودها و مشکلات هر واحد که عمدتاً کمبود منابع انسانی بود به سمع و نظر معاونت آموزشی دکتر رزاقی رسانده شد که وی نیز راهکارهایی در این زمینه ارائه کرد.

ساعت : 9:58 -  روز  : دو شنبه  - 18 /  8 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :370

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: