EN |
    ورود
   3:32:53 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 16
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

از 28 تا 31 اردیبهشت ماه؛

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث برگزار می شود

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث (ایران مد، ایران لب، ایران فارما) با حضور پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از 28 تا 31 اردیبهشت ماه از ساعت 9 تا 16 پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان است.

به گزارش وب دا، نمایشگاه ایران هلث مهمترین رویداد تجاری سالانه در خصوص حوزه سلامت در کشور است.

بر اساس این گزارش، حضور بیش از 500 مشارکت کننده داخلی و خارجی فعال در صنعت، بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوعات سلامت در  نمایشگاه و در فضایی بالغ بر 30000 متر مربع، بستر بسیار مناسبی برای ارتقای ارتباطات تجاری و سرمایه گذاری در این حوزه را فراهم می آورد.

بر پایه این گزارش، عرضه فناوری های نوین حاصل از تلاش محققین و پژوهشگران کشورمان در نمایشگاه زمینه ساز حضور در بازارهای جهانی می باشد.

بر اساس این گزارش، بیش از 40000 بازدید کننده شامل سیاست گذاران و مدیران عالی، تولیدکنندگان، تجار و بازرگانان، متخصصین، سرمایه گذاران و علاقه‏مندان به ارتقای صنایع مرتبط با حوزه سلامت نمایشگاه را به فرصتی بی‏نظیر برای دست اندرکاران و علاقه مندان تبدیل کرده است.

بر این اساس، طبق سند چشم انداز، ایران تا سال 1404 باید سالم ترین کشور منطقه باشد و 2 درصد خدمات سلامت جهان نیز به ایران اختصاص یابد. ایران امروز در زمینه تولید دارو، قدرت اول منطقه است و بر طبق همین سند باید تا سال 1404 جزء 20 کشور ممتاز داروسازی جهان باشد.

بر پایه این گزارش، گذشته از جمعیت 70 میلیونی، کشورمان در کانون بازاری 370 میلیون نفری در منطقه قرار دارد که با توجه به توسعه نیافتگی بهداشت و درمان در این منطقه، فرصتی استثنائی برای سرمایه گذاری در ایران ایجاد کرده است.

بر پایه این گزارش، موضوعات نمایشگاه امسال شامل موارد: ابزار و وسایل جراحی اتاق عمل،ارولوژی و دیالیز، البسه بیمارستانی،  انتشارات، انجمنها و تشکلها، استریلیزاسیون مرکزی و کنترل کیفی دستگاه های استریل،          انواع تخت های بستری و اتاق عمل، باند و گاز، دستکش و سایر مواد مصرفی، بیهوشی و تنفسی  پزشکی و هسته ای و رادیولوژی، تجهیزات ارتوپدی فیزیوتراپی، زنان و زایمان، سرنگ و سرم، گازهای طبی، لوازم و تجهیزات پزشکی، صنایع دارویی و مواد اولیه مرتبط، قلب و عروق، گوش و حلق و بینی، مغز و اعصاب، کالیبراسیون، مانیتورینگ علائم حیاتی بیمار، مواد و تجهیزات آزمایشگاهی، وسایل پوست درمانی، وسایل چشم پزشکی، وسایل یکبار مصرف و مواد مصرفی، تجهیزات اورژانس است.

گفتنی است: ایران با پیشرفت قابل توجه در برخی حوزه های پزشکی نظیر کاشت نخاع استخوانی، جراحی قلب، پیوندهای قرنیه چشم، پیوند کلیه و عمل های پیچیده مغز و اعصاب و عروق در شمار کشورهای پیشرو در صنعت توریسم درمانی است.

ساعت : 17:54 -  روز  : سه شنبه  - 26 /  2 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :969

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: