EN |
    ورود
   4:31:29 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 16
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

فعالیت های جدید این دانشگاه ویژه ایام نوروز/افزایش پایگاه های اورژانس جاده ای، ارائه خدمات عمومی در بیمارستان هادی زاده و آمادگی کامل در بخش دیالیز از جمله این خدمات است

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از فعالیت های جدید این دانشگاه ویژه ایام نوروز خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد حسین اعرابی، با اشاره به آمادگی کامل این دانشگاه برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، به ارائه خدمات کامل در زمینه دیالیز به مسافران در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: به همین منظور، بیماران دیالیزی که قصد سفر به این منطقه را دارند، می توانند پیش از مسافرت به منظور بهره مندی از خدمات دیالیز هماهنگی لازم را انجام دهند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، همچنین به آماده باش کامل مراکز درمانی و اورژانس های پیش بیمارستانی و بیمارستانی این منطقه اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش مراجعات، اورژانس بیمارستان هادی زاده (متینی) امسال مانند اورژانس مرکزی به صورت عمومی در زمینه های مختلف به مردم و شهروندان خدمات ارائه می دهد.

وی، در بخش دیگری به آمادگی کامل پایگاه های جاده ای و شهری مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی این دانشگاه اشاره کرد و افزود: امسال در ایام تعطیل پایگاه های اورژانس چوگان، فین و خانه های تاریخی نیز فعال می باشد.

دکتر اعرابی تصریح کرد: 20 کد عملیاتی اورژانس با همراهی 50 نفر از کارشناسان فوریت های پزشکی و کارشناسان واحدهای اپراتوری، ستاد هدایت،  EOC(مرکز کنترل کیفیت)، پزشک مقیم و مدیران بحران در ستاد فرماندهی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، در هر لحظه کلیه درخواست های بیماران نیازمند کمک فوری را رصد و اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه امسال یک کد اضافه در شهر نیاسر در سیزدهم نوروز فعال می شود، یادآور شد: مردم می توانند موارد و مشکلات بهداشت محیط در نوروز را به شماره های 190 و 1490 و مشکلات در حوزه درمانی را به سامانه 1590 اطلاع دهند.

وی تاکید کرد: سامانه بهداشت 190 برای دریافت اطلاعات مربوط به مشکلات بهداشت محیط و حرفه ای و سامانه پاسخگویی 1490 برای اطلاع از وضعیت داروهای کمیاب، مشاوره دارویی و نیز گزارشهای مربوط به مشکلات بهداشت محیط  اختصاص دارند.

ساعت : 12:7 -  روز  : پنج شنبه  - 27 /  12 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :399

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: