EN |
    ورود
   7:57:38 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 23
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

رییس اورژانس کاشان

رییس اورژانس کاشان خبر داد:

کاهش 13درصدی ماموریت های تصادفی جرحی اورژانس در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کاهش 13درصدی ماموریت های تصادفی جرحی اورژانس در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در 10 روز ابتدای طرح نوروزی 95 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر سیّد محمّد حسین مکّی گفت: از آغاز طرح نوروزی 95 از 25/12/94 لغایت 6/1/95 در مجموع شهرستان های تحت پوشش این دانشگاه در راه های مواصلاتی، 30 مورد تصادف جرحی رخ داد.

وی، با اشاره به اینکه همکاران سختکوش فوریت های پزشکی در این مدت به 50 نفر مصدوم در جاده ها رسیدگی کردند، افزود: همچنین در خیابان های شهری کاشان و آران و بیدگل، 141 مورد تصادف همراه با جراحت رخ داده که پرسنل اورژانس به 205 نفر رسیدگی نمودند.

دکتر مکی، به کاهش سه و نیم درصدی تعداد مصدومین در مجموع تصادفات شهری و جاده ای،  نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز اشاره و تصریح کرد: متاسفانه در این مدت سه نفر از هموطنان عزیز در صحنه تصادفات جاده ای، به علت شدت حادثه در همان لحظات اولیه فوت نمودند درحالیکه در سال گذشته در همین زمان مورد فوتی در صحنه تصادف مشاهده نشده بود.

رئیس اورژانس کاشان ادامه داد: خوشبختانه به جهت آگاه سازی جامعه و مسافران و تلاش های صورت گرفته توسط مسئولین دانشگاه و شهرستان در این مدت هیچگونه موردی از مسومیت با گاز مونوکسید کربن مشاهده نشد در حالی که در سال گذشته در این مدت 27 نفر با گاز COمسموم گردیده بودند.

ساعت : 11:35 -  روز  : یکشنبه  - 8 /  1 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :827

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: