EN |
    ورود
   2:46:50 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 13
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

تقدیر رئیس سازمان جهانی بهداشت از قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل

در مراسم اختتامیه شصت و یکمین اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی بهداشت، خانم دکتر مارگارت چان رئیس سازمان جهانی بهداشت از دکتر محمد حسین نیکنام قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل به دلیل اداره موثر کمیته Bقدردانی و نشان مدیریت جلسه را به وی اهدا کرد.

به گزارش وب دا، دکتر محمدحسین نیکنام در نشست اختتامیه، گزارشی از عملکرد کمیته تحت نظارت خود، مباحث مطروحه، تصمیمات و قطعنامه های تصویب شده ارائه داد.

این گزارش می افزاید، قائم مقام وزیر در امور بین الملل، ضمن اشاره به سرعت عمل کمیته Bکه با حضور نمایندگان 194 کشور جهان برگزار گردید در ادامه سخنان خود افزود: در این کمیته 6 عنوان از مباحث کمیته Aو 17 گزارش پیشرفت از کمیته یاد شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تعدد موضوعات دستور کار موجب شد ساعات کار کمیته ها بعضاً تا ساعت 21:30 بعد از ظهر بطول انجامد.

وی در ادامه، مسئولیت اداره این کمیته مهم را افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران و منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت ارزیابی کرد.

شایان ذکر است، در پایان این مراسم، خانم دکتر ماگارت چان، رئیس شصت و پنجمین مجمع عمومی سازمان جهانی بهداشت از دکتر نیکنام تشکر و مدیریت موثر این کمیته را از علل موفقیت اجلاس مجمع عمومی امسال دانست .

گفتنی است: مسئولیت اصلی بحث و بررسی کلیه اسناد فنی، تصمیمات اخذ شده و قطعنامه های اجلاس مجمع عمومی سالیانه سازمان جهانی بهداشت که با حضور همه اعضای این سازمان متشکل از 194 کشور عضو ، اعضای ناظر و سازمان های مردم نهاد صورت می گیرد، در دو کمیته Aو Bانجام می شود.

ساعت : 13:58 -  روز  : دو شنبه  - 8 /  3 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :777

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: