EN |
    ورود
   11:57:27 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 05 / 25
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان در حال  برگزاری است

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد


مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضور مهندس طاهر موهبتی معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیر بهداشت، دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، روسای قدیم و جدید دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه و شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و جمعی از خیرین  سلامت این شهرستان برگزار شد.

به گزارش وب دا، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاه فضل، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این مراسم که روز چهارشنبه مورخ 18/12/95 در  آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد، به بیان اهمیت خدمت به خلق خدا پرداخت و در مورد خصوصیات و ویژگیهای رییس قبلی و جدید دانشگاه سخنانی ایراد کرد.

دکتر اسماعیل فخاریان، قائم مقام رئیس دانشگاه در حوزه معاونت آموزشی به نمایندگی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با بیان اینکه همه انسانها می خواهند در زمان حیات خود خوب باشند و نقدی از خود برجا نگذارند گفت: همه روسای دانشگاه در طول 20 سال خدمت اینجانب نگاه ارتقاء دانشگاه را داشته اند و هدفشان بهبود و ارائه خدمت به مردم و افزایش سطح سلامت مردم بوده است.

رییس سابق دانشگاه در این مراسم ، تشکر خاضعانه از خداوند برای این فرصت خدمتگذاری کرد و گفت: فعالیت در حوزه سلامت، سخت و پر از فراز و نشیب است.

دکتر محمد حسین اعرابی با اشاره به معرفی معاونت غذا و داروی دانشگاه به عنوان قطب کشوری کنترل کیفی گلاب و عرقیات، ارتقاء دانشگاه به تیپ یک در سال 1392، اخذ مجوز راه اندازی دانشکده دندانپزشکی در سال 1391 و کسب مقام برتر دانشگاه در جشنواره قرآنی دانشگاهیان در شش سال متوالی از سال 1389تا سال 1395 را از مهمترین افتخارات دانشگاه برشمرد.

دکتر اعرابی، با اشاره به  افزایش تعداد اساتید دانشگاه از 3 نفر به 16 نفر و نیز افزایش تعداد دانشیاران دانشگاه از 23 به 45 نفر اظهار داشت: طی شش سال اخیر 3 رشته دکتری تخصصی (دستیاری)، 9 رشته دکتری تخصصی(P.h.D) و 9 رشته کارشناسی ارشد راه اندازی شده است.

وی، همچنین تاسیس 8 مرکز تحقیقات در دانشگاه، اخذ 4 مجوز انتشار مجلات انگلیسی زبان و افزایش تعداد مقالات ایندکس شدهISI  وpub med  دانشگاه از 34 مقاله به 192 مقاله را از مهمترین دستاوردهای دانشگاه در حوزه معاونت تحقیقات و فناوری عنوان کرد.

در پایان دکتر اعرابی رییس سابق دانشگاه گزارش مبسوطی از فعالیتهای انجام شده در راستای اجرای طرح تحول سلامت در حوزه های درمان، بهداشت و آموزش و نیز پروژه های افتتاح شده ،آماده بهره برداری و در حال احداث دانشگاه و ... را ارائه نمود و  از تلاش و تعامل تمامی همکاران، پزشکان و اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه در طول خدمت خویش تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

 

ساعت : 11:42 -  روز  : چهار شنبه  - 18 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :380

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: