EN |
    ورود
   9:37:25 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 06
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

انتخابات اعضای هیات مدیره خیرین سلامت کاشان و آران و بیدگل برگزار شد

انتخابات اعضای هیات مدیره خیرین سلامت کاشان و آران و بیدگل برگزار شد

انتخابات اعضای هیات مدیره خیرین سلامت شهرستان های کاشان و آران و بیدگل با حضور نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور استان های مجمع خیرین سلامت کاشان، سرپرست و جمعی از مسئولین دانشگاه و خیرین سلامت این شهرستان ها روز پنج شنبه مورخ 31/1/96 در سالن دکتر محمد قریب برگزار شد.

 

به گزارش وب دا، سرپرست دانشگاه در پنحمین  نشست شورای خیرین سلامت کاشان که با هدف ارائه گزارش عملکرد و تعیین خط مشی فعالیت های مجمع خیرین و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسین به مدت دو سال برگزار شد، ضمن تقدیر از فعالیت خیرین سلامت در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل ادامه داد: انجام کارهای خیر جزء باقیات الصالحات است و امیدوارم با تعامل این عزیزان فعالیت های ماندگارتری در منطقه صورت پذیرد.

 

دکتر ابراهیم کوچکی، با اشاره به آیه های 10 و 11سوره الصف، در خصوص اهمیت کار خیر از دیدگاه دین مبین  اسلام، از خیرین سلامت شهرستان در راستای به ثمر رساندن پروژه های قبلی دانشگاه  تشکر کرد و  افزود: ساخت بیمارستان دارای دوثواب در حوزه های آموزشی و بهداشتی درمانی  است.

 

 وی، ساخت بیمارستان دولتی برای شهرستان های کاشان و آران و بیدگل را از اولویت های  کاری خود عنوان کرد.

 

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کاشان، از خیرین زنده یاد حاج رضا طالبیان فر، شادروان حاج حسین بذرافشان و شادروان حاج جواد صدوقی که طی 2 سال گذشته فوت کرده اند، یاد کرد و گفت: مجمع خیرین سلامت کشور در تاریخ 19/10/88 به عنوان یک سازمان مردم نهاد با هدف شناسایی و ساماندهی خیرین فعال در امر سلامت، برنامه ریزی برای بهره گیری صحیح از کمک ها و مشارکت های مردمی و هدایت این کمک ها به اولویت های ملی در حوزه سلامت در اداره کل ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسید و فعالیت خود را رسماً آغاز کرد.

 

وی افزود: مجمع خیرین رسما از سال 1384 در دانشگاه علوم پزشکی کاشان کار خود را آغاز نمود ولیکن سابقه انجام امور خیر در حوزه بهداشت و درمان این منطقه به سا ل 1317 برمی گردد که نخستین مرکز خیرساز درمانی  با عنوان بیمارستان نقوی توسط زنده یادحاج محمد صادق نقوی احداث گردید و در سال 1328 نیز با احداث بیمارستان اخوان توسط زنده یاد حاج علی اکبر اخوان ادامه یافت.

 

 دکتر نیکزاد تصریح کرد: همچنین احداث زایشگاه کاشان به همت زنده یاد حاج محمود فقیهی نراقی در سال 1337، بیمارستان متینی در سال 1341 توسط زنده یادحاج تقی متینی و زایشگاه دکتر شبیه خوانی در سال 1356 توسط زنده یاد حاج محمد فقیهی نراقی از دیگر اقدامات خیرین این منطقه تا قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بوده است.

 

 وی ادامه داد: این روند پس از پیروزی انقلاب و تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در سال 1365 با بهره برداری 44 مرکز درمانی و بهداشتی – درمانی و 5 مرکز آموزشی سرعت و شتاب بیشتری گرفت.

 

این گزارش حاکیست: پنجمین نشست شورای خیرین سلامت کاشان در سالن دکتر محمد قریب دانشگاه علوم پزشکی کاشان با هدف ارائه گزارس عملکرد و تعیین خط مشی فعالیتهای مجمع خیرین و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسین به مدت دو سال برگزار شد.

 

براساس این گزارش، در انتخابات مجمع خیرین سلامت شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، هفت نفر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره و دو نفر عضو علی البدل هیات مدیره و 2 نفر به عنوان بازرس اصلی انتخاب شده اند.

 

لازم به ذکر است در این جلسه مقرر شد رئیس، نائب رئیس و خزانه دار هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان های کاشان و آران و بیدگل طی جلسه ای جداگانه توسط اعضا هیات مدیره این مجمع انتخاب شوند.

 

اسامی افراد منتخب مجمع خیرین سلامت شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به قرار ذیل می باشد:

اعضاء هیات مدیره:

اعضای اصلی هیات مدیره مجمع خیرین سلامت:

دکتر حسین نیکزاد

مهدی کارگرنژاد

سید عباس کرسوی

حاج علی اصغر زجاجی

دکتر سید علی ضیایی    

حاج مرتضی محبوبی

یاسر کریم شاهی        

 

اعضای علی البدل هیات مدیره مجمع خیرین سلامت:                           

محمد کتابچی

دکتر احمد یگانه مقدم

 

دو بازرس اصلی:

اصغر لقمان

علیرضا فخری

 

بازرس علی البدل

رضا نعناکار

 

 

ساعت : 16:50 -  روز  : پنج شنبه  - 31 /  1 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :402

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: