EN |
    ورود
   4:20:01 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 25
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت؛

طلای مسابقات والیبال به تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان رسید/ رقابت ۳۲ تیم والیبال

مسابقات والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت پس از هفت روز رقابت سنگین میان تیم های شرکت کننده در نهایت با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان به کار خود پایان داد.

 

به گزارش وب دا، رقابت های والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان از 30 مردادماه آغاز به کار کرد و پس از گذشت هفت روز رقابت سنگین میان ۳۲ تیم والیبال در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان مقام نخست این مسابقات را کسب کرد و تیم دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و یزد به ترتیب به مقام نایب قهرمانی و سومی رسیدند.

 

والیبالیست‌های کاشانی در ۲ ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۱ توانستند تیم شیراز را شکست دهند تا بر روی سکوی اول مسابقات بایستند.

 

زهرا غلامی، سرپرست تیم والیبال کاشان با اعلام اینکه در سال گذشته مقام دوم را کسب کرده بودیم، خاطرنشان کرد: برای حضور قدرتمند در مسابقات و کسب قهرمانی، تمرینات منظمی را برگزار کردیم.

 

غلامی افزود: نقش مربی متخصص و باتجربه در موفقیت و پیروزی بسیار مهم و با اهمیت است و تیم کاشان از مربی درجه یک و با دانشی برخوردار بوده است.

 

همچنین سرپرست تیم والیبال کاشان خواستار امتیاز خاصی برای تیم های قهرمان در مسابقات المپیاد شد تا برای مربیان و ورزشکاران ایجاد انگیزه شود.

 

رئیس دانشگاه و معاون توسعه مدیریت و منابع نیز این موفقیت را به همکاران دانشگاهی به ویژه والیبالیست ها تبریک گفتند و آرزوی موفقیت روزافزورن برای آنان و جامعه بانوان دانشگاهی برای گام برداشتن و درخشیدن در عرصه های اجتماعی نمودند.

 

 

ساعت : 8:1 -  روز  : دو شنبه  - 6 /  6 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :318

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: