EN |
    ورود
   12:55:37 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 25
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

دومین نشست شورای مشارکت های مردمی زنان مجمع خیرین سلامت

دومین نشست شورای مشارکت های مردمی زنان مجمع خیرین سلامت مورخ  30 شهریور ماه در این مجمع برگزار شد.

 

به گزارش وب دا، رئیس شورای مشارکت های مردمی زنان مجمع خیرین سلامت در این نشست، با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرستان گفت: پتانسیل هایی از قبیل اعتقادی، دینی، فرهنگی و وجود افراد خیر فراوان در کاشان این شهر  را الگوی دیگر خیرین قرار داده و ما باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم.

 

دکتر طاهره مازوچی، اساس این شورا را تکیه بر نقش محوری زنان در همیاری و حمایت دانست و ضمن اشاره به کمبود بیمارستان در کاشان، ساخت بیمارستان بقیه الله را در اولویت کار خیرین عنوان کرد.

 

وی، یکی از وظایف مجمع خیرین را تبلیغ دانست و اظهار داشت: تبلیغ خیرین، تشویق دیگران به کار خیر است و در این زمینه بر تهیه کلیپ و کتابچه از مکان های خیر ساز را تاکید کرد.

 

مشاور امور بانوان فرمانداری ویژه کاشان نیز در جلسه شورای خیرین سلامت گفت: بانوان خیر، همیشه در کارهای خیر، مشوق آقایان هستند و خیرین کاشانی در کشور شناخته شده و نمونه هستند.

 

مریم ارشدی، از تعداد 24عضو و تشکیل کمیته هایی تحت مسئولیت های جداگانه در امر جذب خیرین خبر داد و گفت: کمیته مالی، تبلیغات و استانی از جمله کمیته هایی است که در این شورا به فعالیت می پردازند.

 

عضو انجمن خیرین سلامت در تهران افزود: امیدواریم با ورود و شرکت بانوان در کارهای خیر،سلامت معنوی آنها بیشتر شود.

 

گفتنی است اعضای شورای مشارکت های مردمی زنان متشکل از بانوان خیر شهرستان  است که به منظور تشویق و ترغیب دیگر مردم شهر بر پا شده است.

 

 

 

 

ساعت : 11:13 -  روز  : دو شنبه  - 3 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :450

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: