EN |
    ورود
   8:48:01 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 20
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

ارائه گزارش عملکرد روابط عمومی دانشگاه در هیـات رییسه

مسئول روابط عمومی دانشگاه در جلسه هیئت رییسه دانشگاه روز یکشنبه مورخ 2/7/96 گزارشی از  عملکرد پنج ماهه این واحد ارائه کرد.

به گزارش وب دا، حوریه زاهد در این نشست، ضمن تقدیر از حمایت های همه جانبه رییس دانشگاه، به بیان اقدامات بارز روابط عمومی در حوزه های اطلاع رسانی، مناسبت ها و مراسم ها، سمعی بصری ، تعمیرات، بهسازی و ... پرداخت.

وی، نیازسنجی یک ساله نشست های خبری واحدهای مختلف دانشگاه، کارشناسی و درخواست 4 نرم افزار از جمله خبرنامه الکترونیک و اقدام به خرید خبرنامه الکترونیک، استفاده از ابزار الکترونیک جهت اطلاع رسانی مانند تابلو روان،تهیه و تدوین فرآیندهای روابط عمومی(21 عدد) و بارگذاری در سایت دانشگاه، تهیه و تدوین دستورالعمل اصول و قواعد خبرنویسی و ارسال به واحدها و بارگذاری در سایت، پیگیری آرشیو مجله حیات از سال 1377 تاکنون و ... از اقدامات بارز روابط عمومی در حیطه اطلاع رسانی برشمرد.

مسئول روابط عمومی دانشگاه، بهسازی و زیبا سازی سالن شهداء، تجهیز کردن آمفی تئاتر دندانپزشکی به dvd  ریکورد، پیگیری درآمدهای تحقـق یافته سالن ها و بروزرسـانی قرارداد مالی و تعیین محـل واریز درآمد جهت ردیابی درآمدهای وصول شده، پیدا شدن تقدیر نامه و هدیه (سکه) 15 سال پیش به امضا آقای دکتر زارع و اهداء به صاحب آن و ... را از اقدامات انجام شده بارز در روابط عمومی در حوزه  تعمیرات، بهسازی بیان کرد.

وی، برگزاری اولین  جشن بزرگداشت روز روابط عمومی در دانشگاه، برپایی غرفه عمران سلامت در نماز جمعه و میدان 15 خرداد، همکاری در مراسم افتتاحیه کلینیک گلشن به همراه مراسم عزاداری، همکاری در برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان به عنوان عضو کمیته، همکاری در برپایی غرفه جشنواره عمران سلامت در تهران، تدوین روزشمار برنامه های هفته دولت و اجرای آن از جمله بازدید در آسایشگاه جانبازان و ... به عنوان دبیر اجرایی و برگزاری سایر مراسم ها دیگر را از اقدامات انجام شده بارز در روابط عمومی در حیطه مناسبت ها ذکر کرد.

حوریه زاهد،  همچنین در  خصوص صرفه جویی در حوزه روابط عمومی در زمینه نیروی انسانی، مالی و منابع فیزیکی مطالبی را بیان کرد.

مسئول روابط عمومی دانشگاه، همچنین به برنامه های آتی این واحد ر در حیطه های مختلف اشاره کرد و خرید سرور مخصوص روابط عمومی جهت نرم افزارهای مرتبط خصوصا آرشیو عکس و فیلم، تخصیص بودجه سالانه جداگانه به روابط عمومی دانشگاه و  واحدهای تابعه، تجهیز و بروزرسانی سالن ها، واحد سمعی بصری و تجهیزات لازم برای برنامه سازی و تدوین برنامه روابط عمومی را از انتظارت و توقعات حوزه روابط عمومی برشمرد.

 

ساعت : 11:52 -  روز  : دو شنبه  - 3 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :340

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: