EN |
    ورود
   2:49:38 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 01
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

بازدید رئیس دانشگاه از مراحل ثبت نام دانشجویان جدیدالورود

همزمان با دومین روز ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود، دکتر ابراهیم کوچکی رئیس دانشگاه به همراه معاونین فرهنگی و دانشجویی و آموزشی و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با حضور در دانشکده پزشکی از چگونگی و مراحل ثبت نام این دانشجویان در حوزه معاونت های دانشجویی فرهنگی و آموزشی بازدید به عمل آورد.

به گزارش وب دا،دکتر ابراهیم کوچکی در این بازدید، از غرفه های کانون ها و تشکل های دانشجویی فرهنگی که به منظور استقبال از دانشجویان جدید الورود توسط دانشجویان فعال فرهنگی برپا شده بود، بازدید و  از دانشجویان فعال فرهنگی به دلیل کمک در سازماندهی، مشاوره و هدایت دانشجویان جدید الورود قدردانی نمود.

وی، با حضور در دانشکده پزشکی ضمن دیدار با دانشجویان جدیدالورود و خانواده هایشان، از قسمت های مختلف محل تکمیل و دریافت مدارک دانشجویان شامل اداره رفاه، امور فرهنگی، اداره تربیت بدنی و ثبت نام خوابگاه ها و مشاوره بازدید کرد.

دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز در این بازدید، توضیحاتی در خصوص روند ثبت نام و اقدامات انجام شده جهت رفاه و آسایش دانشجویان و همراهان آنها و تمهیدات صورت گرفته به منظور تسریع در فرایند ثبت نام ارائه داد.

این گزارش حاکیست، ثبت نام دانشجویان جدید به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می پذیرد. در ثبت نام امسال نیز همانند سال گذشته با تمهیدات انجام شده توسط کمیته ثبت نام، بسیاری از مراحل به صورت اینترنتی انجام گردیده که سبب کاهش هزینه ها و تسریع در این فرایند شده است.

گفتنی است از صبح روز شنبه مورخ یک مهر ماه ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه بر اساس رشته های تحصیلی در حوزه های معاونت های آموزشی و فرهنگی و دانشجویی و همچنین دانشکده ها آغاز شده است و تا سوم مهر ادامه دارد.

 

 

 

 

ساعت : 13:55 -  روز  : یکشنبه  - 3 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :261

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: