EN |
    ورود
   7:30:41 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1397 / 10 / 27
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مراسم تکریم و معارفه سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه  و سرپرست مدیریت منابع انسانی روز پنج شنبه مورخ 19/11/96 در سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش وب دا، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این مراسم با اشاره به تفکیک حوزه توسعه سازمان از منابع انسانی بر اساس ساختار تشکیلاتی جدید دانشگاه، از زحمات زهره باغشیخی سرپرست سابق مدیریت  توسعه سازمان و منابع انسانی، برای رضا رضایی  و حسن عرب سعیدی در سمت های جدید آرزوی موفقیت کرد.

دکتر حسین نیک زاد، با اشاره به اهمیت مدیریت منابع انسانی اظهار داشت: مدیریت منابع انسانی به عنوان یک امر مهم و اساسی هر سازمانی است.

وی گفت: نیروی انسانی در راه رسیدن به اهداف سازمان جایگاه مهمی دارد و موفقیت هرسازمانی در گرو علم بروز و آشنایی کارکنان با منابع و  ابزار جدید است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در ادامه به اهمیت نقش ساختار سازمانی در سازماندهی نیروها براساس ظرفیت و نیاز دانشگاه تاکید کرد و افزود:  بایستی در زمینه افزایش انگیزه کارکنان گام های مهمی برداشته شود.


 دکتر نیک زاد، در پایان به بعضی از مشکلات موجود و انجام اقدامات در این حوزه پرداخت.


این گزارش حاکیست: مسئولین سابق و جدید مدیریت منابع انسانی دانشگاه نیز در این جلسه سخنانی را به ویژه در زمینه فعالیت های خود بیان کردند.


شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه به رسم یادبود از تلاش های این عزیزان تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

ساعت : 14:53 -  روز  : شنبه  - 21 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :263

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: