EN |
    ورود
   3:37:21 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 19
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

در آخرین روز از هفته سلامت:

مرکز خدمات جامع سلامت کمال الملک(کله) افتتاح شد

مرکز خدمات جامع سلامت کله با حضور نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، رئیس و جمعی از مسئولین و شهرستان دانشگاه روز پنج شنبه مورخ 6/2/97 افتتاح شد.

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم، ضمن تشکر از دکتر ساداتی نژاد، مسئولین، شورای اسلامی و دهیاری و مردم اظهار داشت: این مرکز با هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد و 500 میلیون ریال در زمینی به زیربنا 343 متر مربع به بهره برداری رسید.

دکتر ابراهیم کوچکی، با اشاره به ساخت مرکز خدمات جامع سلامت کمال الملک(کله)  در طول یکسال افزود: برای راه اندازی آن از محل اعتبارات این دانشگاه هزینه شده است.

وی، ارائه خدمات پزشکی، دندان پزشکی، مامایی، پرستاری، مراقبین سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و واحد سلامت محیط و کار را از بخش های این مرکز عنوان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: یکی از معیارهای اساسی در توسعه و پیشرفت یک کشور شاخص سلامت است و برای اینکه در این حوزه به سطح قابل قبول برسیم لازم است از همه ظرفیت های ممکن استفاده شود.

وی، در ادامه با تاکید بر خودمراقبتی، خواستار تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و اهمیت آن برای برنامه ریزی در حوزه سلامت شد.

دکتر سید جواد سادتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم، با تشکر از رییس، معاونین و مسئولین دانشگاه، به اثری پذیری و اثرگذاری افراد اشاره کرد و گفت: در روستای کمال الملک(کله) در سال ۱۳۳۵ بیش از ۱۰۰ فرد موثر سکونت داشته که در حال حاضر جزء افراد موفق و اثر گذار در کشور می باشند.

دکتر سید علیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه نیز در این نشست ضمن تشکز ازهمکاری  شورای شهر و همدلی بی نظیر آنان، بر لزوم مراقبت از سلامتی و کاهش نیاز به خدمات درمانی و بیمارستانی تاکید کرد.

این گزارش حاکست: در پایان این آیین لوح تقدیری از طرف دانشگاه علوم پزشکی کاشان به رئیس شورای اسلامی و دهیاری روستای تاریخی کمال الملک اهداء  شد و همچنین از طرف این شورا  به پاس خدمات انجام شده  لوح تقدیری به رئیس، معاونین بهداشتی و توسعه مدیریت و منابع و معاون فنی معاونت بهداشتی و مهندس نظارت بر امور ساختمانی دفتر فنی این مرکز اهدا گردید.

گفتنی است در آخرین روز هفته سلامت مراکز خدمات جامع سلامت شهید ساکنی، راوند و کمال الملک و پایگاه های سلامت امام رضا(ع) کاشان و خزاق افتتاح و عملیات عمرانی پایگاه سلامت سادات راوند آغاز شد.

 

ساعت : 13:15 -  روز  : پنج شنبه  - 6 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :279

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: