EN |
    ورود
   7:53:02 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 09
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان برگزار شد

نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان برگزار شد

نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، رئیس و جمعی از مسوولین دانشگاه و شهرستان روز چهارشنبه مورخ 5/2/97 در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

 به گزارش وب دا، رئیس  دانشگاه در این نشست، درخصوص هفته سلامت و شعار آن با عنوان "پوشش همگانی سلامت برای همه، در همه جا"ااشاره کرد و به رویکرد سلامتی از لحاظ جسمی، روحی، اجتماعی و معنوی پرداخت.

 دکتر ابراهیم کوچکی ، در زمینه افتتاح پروژه ها از جمله افتتاح مراکز و پایگاه های خدمات جامع سلامت تحت پوشش دانشگاه در هفته سلامت و توجه ویژه سازمان ها و ادارات به ارتقا سلامت نکاتی را بیان کرد.

دکتر حمید رضا مومنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورا، درخصوص مطالب ارائه شده، اجرای به موقع مصوبات جلسه و همچنین برخورد با واحدهای فروش آب تصفیه غیر مجاز، جمع آوری و برخورد قانونی با افراد دوره گرد فروش مواد غذایی در کنار محور باغ فین و اتوبان و رسیدگی به وضعیت گندم، آرد و نان نانوایی  ها توسط سازمان های مرتبط را خواستار شد.

دکتر سید علیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه نیز در این نشست، در زمینه مصوبات جلسه قبل، گزارش برنامه های سلامت، عملکرد دانشگاه در نوروز97، مصوبات پانزدهمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی کشور و آشنایی با انواع نان و خواص نان سبوس دار سخنانی را عنوان کرد.

 

 

ساعت : 13:17 -  روز  : پنج شنبه  - 6 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :224

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: