EN |
    ورود
   6:53:46 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 09
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

روز شمار و نامگذاری هفته خوابگاه‌های دانشجویی سال ۹۷ دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام شد؛

«خوابگاه دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی» شعار امسال هفته خوابگاه‌های دانشجویی است

روز شمار و نامگذاری روزهای هفته به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال که طی روزهای ۲۰ لغایت ۲۶اردیبهشت ماه همزمان در دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت بهداشت و وزارت علوم تحقیقات برگزار می شود ، از سوی معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت اعلام شد.

همه ساله در اردیبهشت ماه به منظور تمرکز و توجه بیشتر به مسایل و مشکلات خوابگاهها و جلب مشارکت حداکثری دانشجویان در تسهیل امور و ارتقا کیفیت زندگی دانشجویی، روزهای این هفته از سوی ستاد وزارت بهداشت نامگذاری و برنامه‌های متعددی متناسب با هر روز در دانشگاههای علوم پزشکی  برگزار می شود.

در همین راستا در سال جدید نیز هفته خوابگاهها با شعار "خوابگاه دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی "،طی یک هفته از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ اردیبهشت ماه جاری در خوابگاههای دانشجویی وزارت بهداشت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، ۲۰ اردیبهشت ماه روز نخست هفته خوابگاه‌های دانشجویی است، که با عنوان « مهارت‌های زندگی؛ سبک زندگی سالم » نامگذاری شده است.

»خوابگاه؛ ورزش همگانی، نشاط و تندرستی» شعار روز دوم هفته خوابگاه‌های دانشجویی است که در روز ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

« خوابگاه دانشجویی؛ بهداشت و تغذیه سالم » و « شورای صنفی نماد همکاری و مشارکت اجتماعی» به ترتیب برای روزهای سوم و چهارم "۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه"هفته‌ خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان شعار نامگذاری شده‌اند.

روزهای پنجم و ششم هفته خوابگاه‌های دانشجویی نیز به ترتیب با شعار« خوابگاه؛ ایمنی، آمادگی در شرایط بحرانی » و « خوابگاه دانشجویی؛ تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری فردی» مزین شده است .

آخرین روز هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال، که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه همزمان با دانشگاههای سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز برگزار می شود ، به نام« خوابگاه دانشجویی؛ تنوع اقوام و انسجام ملی» نامگذاری شده است.

ساعت : 12:15 -  روز  : سه شنبه  - 11 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :210

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: