EN |
    ورود
   2:35:44 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1398 / 12 / 01
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

با همکاری جامعه اپتومتری؛

پنجمین سمینار جامعه اپتومتری ایران برگزار می شود

پنجمین سمینار جامعه اپتومتری ایران 22 و 23 تیرماه با همکاری جامعه اپتومتری ایران و گروه اپتومتری دانشگاه علوم پزشکی تهران در هتل المپیک برگزار می شود.

به گزارش وب­دا دکتر محمد رضا محمد علیها رئیس جامعه اپتومتری ایران گفت: هدف از برگزاری این  سمینار باز آموزی مطالب کاربردی توسط اپتومتریستها و تقویت توان علمی همکاران اپتومتریست و آشنایی با متد و روشهای جدید و استفاده از دستگاههای جدید  جهت فعالیت  حرفه ای است.

وی در خصوص سر فصل مطالب علمی گفت: استفاده از عینک طبی امروزه از لحاظ زیبایی تبدیل به یک معضل شده است که در مرحله اول درسمیناربه بحث عینک طبی، زیبایی شناسی فریم عینک،آخرین عدسی های موجود در دنیا و صحبت مفصل درباره انواع واقسام عینک آفتابی و نکات تکنیکی و تخصصی آن پرداخته می شود.

دکتر محمد علیها در ادامه عنوان کرد: در سر فصل دوم این سمینار بحث  لنزهای تماسی یاکنتاکت لنز بیان خواهد شد که آشنایی با مواد جدید ساخت لنزهای تماسی که میزان عوارض جانبی این لنزها را کاهش داده و تحمل پذیری به آنها و دامنه کاربرد آن در افراد مختلف را افزایش می دهد و همچنین خطرات استفاده نادرست و مشکلات تجویز لنزهای تماسی توسط افراد غیر مسول نیز، بحث خواهد شد.

وی در پایان گفت: تمامی مطالب بصورت پانل با حضور اساتید از گروههای مختلف دانشگاههای علوم پزشکی ارائه می شود و حاضرین  در جلسه می توانند سئوالات و نظرات خود را در زمان ارایه مطالب عنوان کنند.

ساعت : 9:3 -  روز  : شنبه  - 10 /  4 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :615

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: