EN |
    ورود
   11:30:28 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1400 / 11 / 05
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مراکز دندانپزشکی و دندانسازی بدون مجوز در کاشان پلمپ شد

مراکز دندانپزشکی و دندانسازی بدون مجوز در کاشان پلمپ شد

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از پلمپ مراکز دندانپزشکی و دندانسازی بدون مجوز در این شهرستان واقع در محدوده شهرک خاتم الانبیاء( مسکن مهر) خبر داد.

به گزارش وب دا، رضا کردی در گفت و گو با خبرنگاران، به فعالیت غیرقانونی این واحدها اشاره کرد و گفت: این مراکز از سوی افراد فاقد صلاحیت در امور درمانی و دندانپزشکی اداره می شد که با حکم قضایی پلمپ و از فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد.

 وی، با اشاره به فعالیت افراد مذکور بدون مجوز رسمی و قانونی در شرایط کاملاً غیر بهداشتی در کلیه امور مرتبط با دندانپزشکی و دندانسازی افزود: براساس گزارش های مردمی و با استناد به گزارشات واحدهای نظارت بر فعالیت های مراکز دندانپزشکی و درمانی معاونت درمان این دانشگاه، این مراکز با دستور مرجع قضایی توسط این دفتر و با همکاری نیروی انتظامی و معاونت درمان دانشگاه پلمپ، وسایل غیرمجاز توقیف و متصدیان این  مراکز به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: حفظ سلامت و امنیت عموم هموطنان جزء وظایف ذاتی دانشگاه علوم پزشکی بوده و در این قبیل موارد با متخلفین برخورد می شود.

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه، با بیان اینکه در حال حاضر پرونده مراکز مذکور در مراجع قضایی در حال بررسی است، تصریح کرد: اشخاصی که به هر نحوی از فعالیت های غیرقانونی این واحدها  دچار زیان های مادی و جسمی شده اند، می توانند با مراجعه به دادسرای شهرستان و یا دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی کاشان شکایت خود از این  مراکز را ثبت و اعلام کنند.

 

ساعت : 12:30 -  روز  : شنبه  - 2 /  4 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :402

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: